#WspieramyLokalnyBiznes - usługi rzemieślnicze - te firmy działają online i zdalnie w podlaskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Jak lokalny biznes w podlaskim może poradzić sobie w czasach kryzysu?
Jak lokalny biznes w podlaskim może poradzić sobie w czasach kryzysu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z podlaskiego, w branży „usługi rzemieślnicze”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w podlaskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi rzemieślnicze”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

USŁUGI – rzemieślnicy, foto, sprzątanie, naprawy sprzętu, wyprowadzanie psów, weterynarze, kamieniarstwo

Białystok

Pracownia jubilerska Piotr Korsak

Naprawa biżuterii złotej i srebrnej, wykonywanie biżuterii złotej i srebrnej na zamówienie wg. wzoru klienta, obrączki ślubne, sprzedaż biżuterii srebrnej i wyrobów z bursztynu.


TytanFly Sławomir Ostaszewicz

Usługi dronem. Fotografia trudno dostepnych miejsc. Nagrania 4K. Nagrania eventów oraz imprez. Dokumentacja fotograficzna postepów prac. Usługi dronem dla geodezji.


Milsport Łukasz Milewski

Serwis i sklep rowerowy.


FOTOMASZ Tomasz Hodun

Fotografia wnętrz i nieruchomości, fotografia biznesowa, fotografia reklamowa. Zdjęcia ślubne, rodzinne, sesje portretowe.


Zobacz inne branże w regionie

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie