MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Setki ofert pracy czekają na zainteresowanych na Podlaskich Targach Pracy

Magda Ciasnowska
Magda Ciasnowska
Kurier Poranny i Gazeta Współczesna od lat organizują w Białymstoku Podlaskie Targi Pracy. W piątek i sobotę 24 i 25 marca w Atrium Biała spotkają się pracodawcy i osoby poszukujące pracy.

Na organizowanych przez Kurier Poranny i Gazetę Współczesną Podlaskich Targach Pracy każdy znajdzie coś dla siebie. To wydarzenie, które Kurier Poranny i Gazeta Współczesna organizują od wielu lat. Każda edycja cieszy się niemałym zainteresowaniem zarówno ze strony prowadzących rekrutacje firm, jaki i osób, które zamierzają zmienić dotychczasową pracę lub takich, które dotychczas nie pracowały.
Odwiedzający w piątek i sobotę Atrium Biała będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o obecnych na nich przedsiębiorstwach. Zostaną poinformowani o wakatach, charakterze pracy oraz o warunkach zatrudnienia, począwszy od typu umowy, po dodatkowe benefity pracownicze.

Podlaskie Targi Pracy ruszają już w piątek (24 marca). Wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających Atrium Biała przez dwa dni w godzinach 11-17 w piątek i 11-16 w sobotę.

Wybór terminu nie jest przypadkowy. W końcu to właśnie w weekend najwięcej osób spędza czas na zakupach. Ruch w Atrium Biała będzie więc znacznie większy niż w tygodniu, a co za tym idzie, więcej osób będzie miało szansę zapoznać się z ofertami firm. Być może u niektórych klientów zwykłe zakupy zaowocują początkiem przygody w nowej wymarzonej pracy.

KAN
Grupa KAN jest producentem oraz dostawcą innowacyjnych systemów wodnych i grzewczych. Produkty KAN eksportowane są aż do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki. Obecnie firma zatrudnia ponad 1100 osób, z czego większość, bo około 700 osób w centrali zlokalizowanej w Białymstoku. Jednak wciąż potrzebne są nowe ręce do pracy.
Przedsiębiorstwo poszukuje zarówno pracowników do produkcji oraz do biura, gdzie niezbędna jest znajomość języków obcych: angielskiego, ale szczególnie preferowany jest niemiecki. Jeśli chodzi o produkcję, to oczywiście atutem są studia techniczne, ale może być też szkoła techniczna (technikum, szkoła zawodowa). Pracę mogą tu znaleźć m.in. konstruktorzy, laboranci i kontrolerzy jakości, specjaliści ds. analiz czy obsługi klienta.

Setki ofert pracy czekają na zainteresowanych na Podlaskich Targach Pracy

Greenko
Swoje stoisko na targach pracy będzie także miała białostocka spółka Greenko Zawodowe Podlasie, która zajmuje się szkoleniami zawodowymi i doradztwem.
– Oferujemy możliwość przekwalifikowania się lub zdobycia nowych uprawnień, które pozwolą zdobyć pracę. Można powiedzieć, że szkolenia, które prowadzi nasza firma, dają pracownikom i osobom poszukującym pracy wiele nowych możliwości rozwoju. Dajemy wędkę, która zwiększa szanse zaistnienia na rynku pracy – mówi Agnieszka Niewiadomska z Greenko.
Firma prowadziła szkolenia specjalistyczne dla pracowników przedsiębiorstw, które uczestniczyła w poprzednich edycjach Podlaskich Targów Pracy. W Greenko można zdobyć m.in. uprawnienia operatora maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (np. koparek, ładowarek i spycharek) czy do obsługi urządzeń transportu bliskiego wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (np. żurawie czy wózki widłowe). Dotychczasowi uczestnicy kursów organizowanych przez Zawodowe Podlasie łącznie uzyskali już kilka tysięcy uprawnień.

piątek - godz. 11.00-17.00
sobota - godz. 11.00-16.00

Setki ofert pracy czekają na zainteresowanych na Podlaskich Targach Pracy
od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Setki ofert pracy czekają na zainteresowanych na Podlaskich Targach Pracy - Kurier Poranny

Wróć na bialystok.naszemiasto.pl Nasze Miasto