Oferty pracy w Białymstoku. Powiatowy Urząd Pracy zamieścił nowe oferty zatrudnienia. Ile można zarobić?

Tomasz Dworzańczyk
Zobacz, jaka praca jest w Białymstoku. Przejdź do następnego slajdu, by zapoznać się z ofertami
Zobacz, jaka praca jest w Białymstoku. Przejdź do następnego slajdu, by zapoznać się z ofertami Fot. Malgorzata Genca / Polskapresse
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zamieścił nowe oferty w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Propozycje zatrudnienia skierowane są do przedstawicieli różnych branż. Można zarobić całkiem nieźle. Jeśli szukacie, lub chcecie zmienić obecną pracę, warto zapoznać się z warunkami zatrudnienia. Zobacz aktualne oferty pracy w Białymstoku i okolicach.

Oferty pracy w Białymstoku z Powiatowego Urzędu Pracy

Choć stopa bezrobocia w Polsce w marcu 2023 nieznacznie spadła, to nadal spora liczba osób pozostaje bez pracy. W całym kraju ich liczba wynosi około 850 tysięcy. W Podlaskiem w marcu zarejstrowanych w urzędach pracy było 33,6 tysiąca osób - tak wynika z danych GUS. W samym Białymstoku było to około 13 tysięcy.

Jak wynika z danych PUP, wśród osób bezrobotnych jest nieco ponad 5,7 tys. kobiet, to prawie dwa tysiące mniej niż w końcu lutego zeszłego roku. W przypadku powiatu grodzkiego (czyli Białegostoku) bez pracy pozostaje prawie 8,4 tys. osób (w tym 3,7 tys. kobiet). W powiecie ziemskim, czyli białostockim - 4,6 tys. (nieco ponad 2 tys. to kobiety)

Rynek pracy. Bezrobocie w Podlaskiem mniejsze niż rok temu, a pracodawcy chcą zatrudniać uchodźców z Ukrainy

Oferty pracy w Białymstoku. Warunki, pensja, wymagania

Powiatowy Urząd Pracy niemal codziennie zamieszcza nowe oferty pracy, które można znaleźć w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Postanowiliśmy się przyjrzeć, gdzie i na jakich stanowiskach można w Białymstoku i jego okolicach zarobić najwięcej. W naszej galerii znajdziecie:

  • oferty,
  • warunki zatrudnienia,
  • wymagania pracodawcy,
  • zakres obowiązków,
  • proponowane wynagrodzenie.

Aby zapoznać się ze szczegółami aktualnych ofert, przejdź do galerii zdjęć. Wzięliśmy pod uwagę jedynie propozycje zatrudnienia z wynagrodzeniem przekraczającym 4 tysiące złotych brutto.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!