T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia - Legia [RELACJA NA ŻYWO]

Relacja na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.

T-Mobile Ekstraklasa. Jagiellonia zremisowała z Legia 0:0 [zdjęcia]

T-Mobile Ekstraklasa - 13. kolejka (wyniki,tabela)

93′
Zakończenie meczu
I sędzia zakończył mecz. Remis wydaję się sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn.
93′
Zwykły wpis
Korner dla Jagi, ale nic z niego nie wyszło.
92′
Ważne zdarzenie
Świetna bomba Vrdoljaka, ale broni Ptak! Z rzutu rożnego dośrodkowanie na głowę po raz kolejny Vrdoljaka i po raz kolejny lepszy Ptak!
90′
Zwykły wpis
A na trybunach "Piłka nożna dla kibiców".
90′
Zwykły wpis
Ljuboja w ciemno chciał zagrać do swoich partnerów, ale kompletnie niedokładnie.
85′
Zmiana zawodnika
87′
Żółta kartka
Jan Pawłowski ukarany żółtym kartonikiem za ostry faul na jednym z graczy Legii.
86′
Zwykły wpis
Ljuboja z wolnego nad bramką.
85′
Grzegorz Bartczak ukarany żółtą kartką za łapanie za koszulkę Michała Żyro.
85′
Cios za cios! Tym razem Rybus wpadł w pole karne jakimś cudem do piłki dopadł Żyro, ale kolejna akcja zmarnowana. Robi nam się coraz lepsze spotkanie.
82′
Ale akcja Jagi! Najpierw Pawłowski w polu karnym został powstrzymany przed defensorów Legii, ale piłka trafiła pod nogi Kupisza który został zablokowany! Mogło być 1:0 dla Jagi!
80′
Gwizdek
Na boisku zwija się Żyro. Rzut wolny w okolicy środka pola dla Legii.
76′
Zwykły wpis
Kolejne za mocne podanie do Frankowskiego który prawdopodobnie zostanie zmieniony za chwilę za Pawłowskiego.
73′
Zwykły wpis
Do kolejnego wejścia na boisko szykuje się Pawłowski. Kolejny młody as Czesława Michniewicza.
72′
Kolejną kartką ukarany Ljuboja.
71′
Zwykły wpis
Ljuboja w polu karnym Jagi szukał podaniem Wolskiego, ale kolejna akcja zmarnowana i od bramki rozpocznie Ptak.
70′
No i pierwsza zmiana w zespole Czesława Michniewicza - w miejsce Arłukowicza na boisku zameldował się Tymiński.
68′
Zwykły wpis
Kontra Jagi. Podanie w kierunku Frankowskiego, ale tego ubiegli obrońcy.
68′
Zwykły wpis
Jedni i drudzy starają się coś skonstruować, ale ani jednym i drugim kompletnie to nie wychodzi.
64′
Zwykły wpis
Ljuboja wdał się w drybling z obrońcami Jagi no i stracił piłkę na rzecz Porębskiego.
63′
Zwykły wpis
Debiutujący w Ekstraklasie Arłukowicz oddał celny strzał prosto w golkipera Legii.
62′
Zwykły wpis
Rybus chciał popędzić prawym skrzydłem, ale powstrzymał go Norambuena.
61′
Rybus z rzutu rożnego posłał piłkę na głowę Vrdoljaka który minimalnie się pomylił!
59′
Już druga roszada w szeregach Macieja Skorży. Zobaczymy co Wolski wniesie w poczynania legionistów.
57′
Zwykły wpis
Kibice Legii coraz głośniejsi na stadionie Jagi.
56′
Zwykły wpis
Z rzutu różnego jeden z graczy Jagi w kierunku Kupisza który uderzył obok bramki.
54′
Świetna przebojowa akcja Żyry który zagrał w pole karne do Gola ten wycofał do Ljuboji ale ten minimalnie nad bramką. Świetna akcja Legii!
51′
Zwykły wpis
Legia konstruowała długo akcję, ale po pierwsze nic z tego nie wyszło a po drugie stracili piłkę na szczęście dla nich bez konsekwencji.
48′
Zwykły wpis
A kibice Legii głośno śpiewają "Hej Legia gol", zobaczymy czy piłkarze tą przyśpiewkę wezmą sobie do serca i zaczną zdobywać bramki w tym nudnym spotkaniu.