Relacja z meczu Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2:1.

Zakończenie meczu
Wybił Vidanov! I koniec spotkania!!!

91′
Zwykły wpis
3. minuty doliczył sędzia Małek!
90′
Zmiana zawodnika
Zmiana również w Zagłębiu. Sernas opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się Woźniak
86′
Zwykły wpis
Nie było jednak zagrożenia pod bramką Zagłębia i słaba kontra KGHM-u, pogubili się zawodnicy gospodarzy
84′
Żółta kartka
Vidanov obejrzał żółtą kartkę za faul na Rasiaku i będzie okazja Jagi z 25. metrów

83′
Gwizdek
Faul Norambueny na Hanzelu, a cenne sekundy płyną...
82′
Zwykły wpis
Catković! Wpadł w pole karne Zagłębia, ale Horvath nie ryzykował i wybił na korner. Po rzucie rożnym piłka wychodzi w pole i nie ma zagrożenia pod bramka Ptaka
80′
Komentarz
Zapowiada się nerwowa i emocjonująca końcówka spotkania!
79′
Zwykły wpis
Costa czujnie we własnym polu karnym nie pozwolił oddać strzału Kupiszowi. Zaraz później Cetković uderzył wprost w ręce Ptaka

74′
Gol
GOOOOOOOOOL!!! I mamy kontaktową bramkę!!! Głową Ptaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do bramki trafia Tomasz Porębski!!!

70′
Zwykły wpis
Pawłowski do Sernasa. Dobry mecz dziś rozgrywają ci zawodnicy. Litwin po tej akcji nie zatrzymuje jednak piłki, która wychodzi na aut bramkowy
68′
Zwykły wpis
Kupisz dośrodkował piłkę w pole karne, ale po zblokowaniu futbolówki przez defensorów gospodarzy, ta pada łupem Ptaka

64′
Zwykły wpis
Kolejna akcja Zagłębia. Po błędzie stoperów Jagi uderzał Sernas! Ładnie broni jednak Sandomierski
63′
Schodzi Burkhardt, za niego na murawie pojawia się Cetković

57′
Ważne zdarzenie
Costa!!! Nie ma trzeciego trafienia. Po rzucie rożnym uderzał głową zawodnik KGHM, ale nad bramką przeciwnika!