Relacja o z meczu Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 2:1.

Jagiellonia pokonała na własnym boisku ŁKS 2:1 [ZDJĘCIA]

94′
Zakończenie meczu
Sędzia kończy spotkanie. Jaga dobrym wynikiem kończy sezon. Przepraszamy za problemy techniczne jakie wystąpiły w drugiej połowie.
89′
Druga żółta kartka (i czerwona)
za próbę wymuszenia rzutu karnego Saganowski otrzymuje drugą żółtą kartkę

83′
Zmiana zawodnika
Dziwna decyzja Hajto. Wprowadza napastnika za obrońcę grając w osłabieniu

80′
Gol z karnego
Karny dla Jagi i jedenastkę na gola zamienia Kupisz
70′
Gol
Po rzucie rożnym piłka spada pod nogi Bonina, który umieszcza ją w siatce

68′
Komentarz
Mamy problemy techniczne i relacja może być nieco opóźniona

60′
Gol
Wejście smoka Plizgi ! Drugi kontakt z piłką i gol. Beznadziejna postawa defensywy gości we własnym polu karnym

55′
Frankowski otrzymuje drugą żółtą kartkę i znowu jest to zagranie ręką. Brzydkie zachowanie doświadczonego zawodnika.

51′
Zwykły wpis
Nikt nie wie co zrobił Łobodziński. To był strzał czy podanie ? Warto zapytać go o to po meczu.