Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 0:1 [relacja]

Mobile Ekstraklasa. Jagiellonia przegrała z Ruchem 0:1 [zdjęcia]

Zakończenie meczu
Dawid Piasecki kończy spotkanie.
93′
Zmiana zawodnika
Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Arkadiusz Piech a w jego miejsce Paweł Abott. Z boiska zszedł bohater dzisiejszego spotkania.

93′

92′
Zwykły wpis
Jest okazja dla Jagielloni po strzale głową Tomasza Frankowskiego. Była to doskonała sytuacja do zdobycia gola.
90′
Zwykły wpis
Sędzia doliczył trzy minuty do dzisiejszego spotkania.

89′
Łukasz Burliga wchodzi na boisko za Macieja Jankowskiego
92′
86′
Zwykły wpis
Faul zawodnika Ruchu na Tomasza Kupiszu. Z rzutu wolnego Marcin Burkhardt, który uderza wprost w Michala Peskovicia. Siła dobra, niestety w środek bramki.

82′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Jana Pawłowskiego za faul na zawodniku Ruchu Chorzów.
81′
Zwykły wpis
Jagiellonia ciągle próbuje pokonać Michala Peskovicia. Zawodnicy Ruchu Chorzów mądrze się jednak bronią i czekają na swoją szansę w kontrataku.
79′
Zwykły wpis
Nie wielka przewaga w posiadaniu piłki Jagielloni. Tomasz Hajto stawia wszystko na jedną kartę i ustawia swój zespół ultra ofensywnie, dzięki temu jesteśmy świadkami niezłego spotkania.
81′
Zwykły wpis

77′
Świetna akcja Jankowskiego, który popisuje się świetną techniką i Łukasz Tymiński fauluje taktycznie Napastnika Ruchu Chorzów. Jest to trzeci żółty kartonik w sezonie zawodnika Jagiellonii.
77′
Zwykły wpis
76′
Ważne zdarzenie
Kapitalna interwencja Michala Peskovicia po świetnej akcji Jagielloni. Ultra ofensywna taktyka zespołu Tomasza Hajty przynosi efekty. Bramkarz Ruchu Chorzów interweniuje na raty dwa razy po strzale Grzegorza Rasiaka i Jana Pawłowskiego

74′
Boisko opuszcza kontuzjowany Łukasz Janoszka a w jego miejsce Wojciech Grzyb.
73′
Zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Paweł Nowotka a w jego miejsce Jan Pawłowski.
73′
Zwykły wpis
Dobra centra Tymińskiego do Grzegorza Rasiaka, który uderza głową wprost w Michala Peskovicia.
71′
Zwykły wpis
Boisko na noszach opuszcza Łukasz Janoszka. Prawdopodobnie zastąpi go Wojciech Grzyb.
70′
Ostre wejście Nowotki i mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Jest to druga żółta kartka w sezonie obrońcy Jagiellonii.

70′
Zwykły wpis
Faul Stawarczyka na Kupiszu. Nie przepisowo zagrał stoper Ruchu. Z rzutu wolnego sam poszkodowany i była okazja Thiago Cionka, który uderza piłkę głową około pół metra nad bramką Ruchu Chorzów. Nie najlepiej zachowała się obrona gości.
68′
Zwykły wpis
64′
Zwykły wpis
Kolejny błąd sędziego dzisiejszego spotkania, który nie odgwizduje ewidetnego rzutu rożnego.
62′
Gol
Arkadiusz Piech strzela swojego siódmego gola w sezonie. Należy go pochwalić za szybkość i dynamikę. Fatalny błąd obrony Jagielloni. Błąd Luka Gusicia i Norambueny, którzy zostają wyprzedzeni przez napastnika Ruchu Chorzów.
60′
Zwykły wpis
Frankowski klatką piersiową do Rasiaka, który strzela obok bramki. Niezła próba, niestety wykonanie słabsze.

Więcej na stronie: Ekstraklasa.net