Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów LIVE

Piotr Twarowski
22 października, od godziny 13.30, przeprowadzimy relację NA ŻYWO z meczu Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów.

Tomasz Frankowski wyprzedził Lubańskiego

93′
Zwykły wpis
Ostatnia akcja bełchatowian kończy się wybiciem na rzut z autu i sędzia kończy ten mecz! Jagiellonia Białystok pokonuje GKS Bełchatów 1:0 po bramce Tomasza Frankowskiego strzeloną jak się później okazało ze spalonego
93′
Zakończenie meczu
93′
Ważne zdarzenie
Kupisz świetnie wbiegał w pole karne, ale sytuacje ratuje Baran!
92′
Zmiana zawodnika
Ostatnia zmiana Jagi. Za Cetkovićia wchodzi Vladimir Kukol
90′
Zwykły wpis
Sędzia doliczył 3 minuty!
89′
Zmiana u gospodarzy. Schodzi strzelec bramki - Tomasz Frankowski, za niego Tomasz Porębski
88′
Zwykły wpis
Bardzo niecelna próba z dystansu Tomasza Kupisza
86′
Żewłakow!!! Niepozorna akcja i głową trafia w poprzeczkę!!! Niewiele zabrakło!

85′
Zwykły wpis
Wszystko już w porządku i atak rozpoczynają goście z Bełchatowa
83′
Kontuzja
Na boisku leży Marko Cetković, miejmy nadzieję, że to nic groźnego

82′
Ostatnia zmiana bełchatowian Kuświk za Bożoka
81′
Frankowski marnuje wspaniałą okazję i pudłuje nad poprzeczką Sapeli!!!
80′
Zwykły wpis
Do końca meczu 10 minut, czas pracuje na korzyść podopiecznych trenera Michniewicza, ale goście na pewno nie odpuszczą i widać, że walczą do końca
78′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Barana
75′
Zmiana w GKS-ie. Schodzi Kosowski za Żewłakowa, więc zmiana ofensywna w zespole z Bełchatowa
72′
Zwykły wpis
Znów z lewej strony "Kosa". Podanie górą piłka jednak trafia na głowę obrońcy z Białegostoku
70′
Tym razem Kosowski z rzutu wolnego, identyczna sytuacja jak przy ostatnim stałym fragmencie gry! Piłka mija mur gospodarzy, pada jednak łupem Ptaka
69′
Kupisz! Zgrywa z prawej strony w pole karne i gdyby nie Sapela byłaby bramka samobójcza GKS-u!

66′
Gol
GOL!!!!!!!! Frankowski w końcu nie zmarnował podania i znalazł się sam na sam z Sapelą. Z zimną krwią ogrywa golkipera gości, po czym pakuje piłkę do siatki! 1:0 dla Jagi!
64′
Zwykły wpis
Wróbel fauluje Norambuenę i Seratić uderza na bramkę ale prosto w piętę Frankowskiego i piłkę wybija Szmatiuk
64′
Zwykły wpis
Atakują gospodarze, którzy tracą ją po fatalnym dośrodkowaniu Kupisza w pole karne
62′
Zmiana u gości. Za Buzałę wchodzi Dawid Nowak, strzelec bramki z Polonią Warszawa
58′
Kosowski rozgrywa wspaniałe zawody i zapewne wyróżnia się na boisku. Teraz za faul na nim żółtą kartkę otrzymał Pejović
56′
Zlatko Tanevski przyjął piłkę w fantastyczny sposób i uderzył daleko od bramki
55′
Strzał Kosowskiego z rzutu wolnego z 17 metrów broni wspaniale bramkarz Jagielloni!
53′
Był na spalonym Frankowski, który po podaniu Cekovićia nie wziął udziału w akcji, do piłki dopadł Seratlić, ale sędzia podyktował offside, którego raczej nie powinno być. Kolejna kontrowersja z tym meczu
51′
Cetković znów za mocno do Frankowskiego i piłkę łapie Sapela!
50′
Zwykły wpis
Jagiellonia nieźle wygląda na początku drugiej połowy
49′
Cetković!!! Niewiele się pomylił! Piłka minęła słupek minimalnie! Wyśmienity strzał z 16 metra!
47′
Żółta kartka dla Wróbla. Druga kartka w tym meczu tym razem dla gości
47′
Zwykły wpis
Rzut wolny dla gości, dośrodkowuje w pole karne Kosowski, ale Bożok na spalonym
46′
Zmiana w Jagielloni Seratić wchodzi za Pawłowskiego
46′
Rozpoczęcie II połowy
Już rozpoczęli nerwowe pierwsze minuty drugiej połowy.
48′
Zwykły wpis
Koniec pierwszej połowy. Obydwie drużyny miały okazje do strzelenia bramki! Żadna jednak nie zdołała tego uczynić. Końcowe fragmenty pierwszej odsłony spotkania należały zdecydowanie do bełchatowian. Powinni mieć oni także rzut karny po faulu Rafała Grzyba na Kamilu Kosowskim. W całej połowie Jaga próbowała długich zagrań na Frankowskiego, który miał co najmniej dwie okazje. Również młody pawłowski miał swoją niewykorzystaną 100% okazję. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie piłkarze uraczą nas bramkami. Zapraszamy po przerwie!
45′
Zakończenie I połowy
Końcowe fragmenty pierwszej połowy. Rzut rożny dla bełchatowian i po wybiciu defensywy gospodarzy kontra Jagielloni, która kończy się fiaskiem i mamy koniec pierwszej połowy!
43′
Zwykły wpis
Dośrodkowywał "Kosa", był nie kryty Lacić, który strzela w ręce Ptaka
45′
Norambuena ukarany żółtą kartką za faul taktyczny za zatrzymywanie Buzały
42′
Zwykły wpis
Znów Fonfara strzela! Ale 2 metry obok słupka
43′
Okazja Buzały!!! Urwał się obrońcą i po świetnym podaniu Kosowskiego znalazł się oko w oko z Ptakiem, który popisał się fantastyczną interwencją
39′
Zwykły wpis
Wróbel wpadł w pole karne, ale nie za bardzo miał co zrobić z piłką i obrońcy Jagi wybili
37′
Ależ okazja Jagi!!!!!! Teraz "Franek" uderza, ale prosto w zasłoniętego Sapelę, po dośrodkowaniu Cetkovićia!
36′
Fonfara konstruuje akcję z prawej strony ale Wróbel źle dośrodkowuje do tego pierwszego
33′
Rzut wolny dla Jagi z 18 metrów, lewa strona boiska. Szmatiuk fauluje Cetkovićia i wrzutka w pole karne, wybijają jednak defensorzy gości
30′
Zwykły wpis
Coraz lepiej poczynają sobie zawodnicy GKS-u, tym razem wspaniale uderza Wróbel, ale doskonałą paradą popisuje się bramkarz gospodarzy
29′
Zwykły wpis
Rzut rożny po wybiciu Ptaka, ale słabo wykonany
29′
Modelski świetnie uderzył ze słabszej lewej nogi zza pola karnego i ostrego kąta. Piłka jednak obok bramki!
28′
Zwykły wpis
Kosowski szaleje na lewej strony, ale znów źle zagrywa w pole karne gospodarzy i jest póki co bardzo nieskuteczny w tym meczu
26′
Zwykły wpis
Kupisz schodził do środka pola i podawał do Frankowskiego, jednak piłka ląduje w rękach Sapeli
24′
Zwykły wpis
Przechwyt Jagielloni na połowie boiska i znów długa piłka do Frankowskiego, który nie dochodzi jednak do futbolówki
22′
Powinen być faul dla gości. Kosowski przetrzymywany za koszulkę, jednak sędzia nie gwizdnął faulu w polu karnym

20′
Zwykły wpis
Chwilowo GKS gra w dziesiątkę, gdyż Fonfara znajduje się poza boiskiem. Niegroźna kontuzja, zapewne zaraz wejdzie ponownie na murawę
19′
Zwykły wpis
Świetnie zaczyna konstruować akcje z lewej strony Kosowski, piłka trafia do Buzały, ten podaje do Fonfary, który przestrzela wysoko nad bramką Ptaka
17′
Rzut rożny dla gości, niezłe rozegranie, ale Tanevski w boczną siatkę Ptaka
16′
Zwykły wpis
Źle ustawiają się obrońcy GKS-u i Pawłowski marnuje kolejną okazję Jagielloni
12′
Kapitalnie teraz zagrał Cetkowić do Frankowskiego ten jednak przestrzelił. To mogła być bramka dla Jagi!
12′
Hermes strzelił zza pola karnego ale piłkę za spokojem łapie Tomasz Ptak.
11′
Zwykły wpis
Ataki gospodarzy bardzo dobrze "czyta" defensywa GKS-u

9′
Zwykły wpis
Nic jednak z niego nie wyszło i spokojnie wybijają zawodnicy gości
7′
Ładne zgranie do Pawłowskiego. Ten uderza z 15 metra powyżej bramki i mamy kornera dla Jagielloni
6′
Kosowski niezła akcja z lewej strony, wrzutka do Wróbla, ten jednak nie trafił czysto w piłkę, ta przeszła obok słupka
5′
Zwykły wpis
Pomyłka oczywiście do defensywy
3′
Zwykły wpis
Dobre zagranie do Frankowskiego, za mocno jednak i napastnik nie dochodzi do podania
2′
Zwykły wpis
Pierwsza wrzutka do Frankowskiego, wybił obrońca GKS-u

1′
Zwykły wpis
Zaczęła Jagiellonia, gospodarze starają się przetrzymywać piłkę na połowie rywala