Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Politechnika Białostocka. Dni Otwarte tym razem online

red.
Politechnika Białostocka
Już w środę, 27 maja, ruszają dni z Politechniką Białostocką. Dzięki nim, kandydaci na studia będą mogli bliżej poznać wszystkie wydziały. Zwieńczeniem Dni Otwartych Online będzie finał konkursu "Niesamowita Maszyna", który odbędzie się 1 czerwca.

W tym roku Dni Otwarte Politechniki Białostockiej przenoszą się do internetu. Od 27 do 29 maja będą odbywać się sesje online ze studentami i pracownikami Politechniki Białostockiej, w trakcie których kandydaci poznają odpowiedzi na nurtujące pytania. Dowiedzą się m.in. jak wygląda rekrutacja na studia, gdzie mieszczą się i jak wyglądają poszczególne wydziały i jak wygląda oferta kół naukowych.

W Dniach Otwartych wezmą udział zarówno pracownicy Politechniki Białostockiej, jak i jej studenci. To właśnie opinie tych ostatnich często są kluczowe przy wyborze studiów. Uczestnicy spotkania online przez cały czas trwania wydarzenia będą mogli na bieżąco zadawać pytania, na które później odpowiedzą prowadzący spotkanie.

Niespodzianką dla kandydatów biorących udział w wydarzeniu online będą wirtualne wizytówki, czyli krótkie nagrania z poszczególnych wydziałów. Oprowadzają po nich studenci, którzy sami do niedawna spacerowali wydziałowymi korytarzami, a teraz uczą się zdalnie.

Gościem specjalnym Dni Otwartych Online będzie dr Marta Białobrzeska nauczycielka języka polskiego, która pełni też funkcję konsultanta metodycznego i egzaminatora maturalnego. W przerwie pomiędzy prezentacjami wydziałów nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej odpowie na najbardziej nurtujące pytania tegorocznych maturzystów.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie finał konkursu Niesamowita Maszyna, którego laureat otrzyma prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Politechniki Białostockiej prowadzonym na Wydziale Architektury, Budownictwa i Nauk o Środowisku, Elektrycznym lub Inżynierii Zarządzania.

Harmonogram Dni Otwartych:

  • 27 maja od godz. 12.00 - Wydział Architektury oraz Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku
  • 28 maja od godz. 12.00 - Wydział Elektryczny oraz Wydział Mechaniczny
  • 29 maja od godz. 12.00 - Wydział Informatyki oraz Wydział Inżynierii Zarządzania

Jak wziąć udział w Dniach Otwartych?

Dni Otwarte Online odbędą się na platformie ClickMeeting. Rejestracja na wydarzenie będzie dostępna na stronie internetowej: Dni Otwarte Politechniki Białostockiej

Każdy Dzień Otwarty Online rozpoczyna się o 12.00. Spotkanie z pierwszym wydziałem trwa około godziny, a po krótkiej przerwie następuje prezentacja kolejnego wydziału.

Politechnika Białostocka ma już 70. lat

Politechnika Białostocka świętowała jubileusz 70-lecia. Wiel...

Międzynarodowy Zjazd Absolwentów Politechniki Białostockiej ...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bialystok.naszemiasto.pl Nasze Miasto