Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Suwałki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Henryk Karnasiewicz
180
(5,42%)
-
4
Grażyna Agata Błaszczak
63
(1,90%)
-
5
Elżbieta Arciszewska
119
(3,58%)
-
1
Robert Szczęsny
483
(14,54%)
-
2
Beata Kisłowska
255
(7,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Cecylia Nieszczerzewska
41
(1,23%)
-
1
Janusz Wasilewski
90
(2,71%)
-
3
Jarosław Poulakowski
37
(1,11%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Adam Trocki
114
(3,43%)
-
2
Bartosz Wiszniewski
15
(0,45%)
-
3
Anna Alina Kardel
37
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
-
1
Tadeusz Chołko
1 343
(40,43%)
-
3
Bożena Omiljanowicz
108
(3,25%)
-
4
Bartosz Socik
66
(1,99%)
-
5
Aleksandra Gorlo
68
(2,05%)
-
2
Stanisław Szwengier
303
(9,12%)
Okręg 2
gminy: Bakałarzewo, Filipów, Raczki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Chlebus
499
(9,30%)
-
1
Artur Łuniewski
622
(11,59%)
-
4
Irena Gryszkiewicz
357
(6,65%)
-
6
Dorota Michałowska
70
(1,30%)
-
5
Danuta Zofia Syperek
125
(2,33%)
-
7
Stefan Staniszewski
215
(4,01%)
-
8
Marek Dziatkowski
655
(12,21%)
-
3
Zenon Wasilewski
266
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Piotr Kalinowski
18
(0,34%)
-
5
Piotr Sienica
21
(0,39%)
-
4
Katarzyna Regina Konopko
36
(0,67%)
-
1
Janusz Kopko
276
(5,14%)
-
6
Jolanta Pojawa
36
(0,67%)
-
7
Angelika Możejko
39
(0,73%)
-
2
Patryk Świeżyński
25
(0,47%)
-
8
Adrian Dubiński
13
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosław Ryszard Ślęzak
13
(0,24%)
-
1
Józef Wierzbiński
100
(1,86%)
-
3
Renata Arasimowicz
78
(1,45%)
-
4
Justyna Dzierżyńska
21
(0,39%)
-
5
Kazimierz Żenda
22
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
-
2
Stefan Biłda
358
(6,67%)
-
3
Barbara Orchowska
299
(5,57%)
-
1
Szczepan Ołdakowski
676
(12,60%)
-
4
Wiesława Jasionowska
125
(2,33%)
-
5
Adam Iwaszko
113
(2,11%)
-
6
Ewa Gajewska
81
(1,51%)
-
8
Michał Czuper
121
(2,26%)
-
7
Krzysztof Barszczewski
85
(1,58%)
Okręg 3
gminy: Jeleniewo, Szypliszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wiesław Eugeniusz Pietrołaj
439
(13,28%)
-
1
Zbigniew Kleszczewski
498
(15,06%)
-
3
Grażyna Monika Kajecka
56
(1,69%)
-
5
Sabina Bartosiewicz
99
(2,99%)
-
4
Joanna Wiesława Wnukowska
265
(8,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Hanna Bronikowska
12
(0,36%)
-
5
Waldemar Aneszko
32
(0,97%)
-
1
Joanna Alicja Gałażyn
101
(3,06%)
-
2
Rafał Sztabiński
113
(3,42%)
-
3
Honorata Szczawińska
43
(1,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marian Burzyński
298
(9,01%)
-
3
Anna Małgorzata Krawczyk
25
(0,76%)
-
2
Emilia Aneszko
78
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
-
4
Jarosław Leszczyński
216
(6,53%)
-
5
Bożena Jabłońska
207
(6,26%)
-
1
Anna Danuta Truchan
442
(13,37%)
-
3
Maria Jolanta Grygięć
65
(1,97%)
-
2
Jan Burzyński
317
(9,59%)
Okręg 4
gminy: Przerośl, Rutka-Tartak, Wiżajny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zofia Danilewicz
82
(2,18%)
-
2
Rafał Konrad Bukowski
635
(16,89%)
-
4
Krystyna Ołubowicz
58
(1,54%)
-
3
Tomasz Olszewski
449
(11,94%)
-
1
Witold Kowalewski
1 177
(31,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Magdalena Ołdyńska
122
(3,24%)
-
2
Karol Mirosław Ziemiacki
21
(0,56%)
-
3
Marcin Koprowski
56
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
-
1
Sławomir Małachowski
513
(13,64%)
-
2
Danuta Majewska
303
(8,06%)
-
5
Jan Witkowski
101
(2,69%)
-
3
Janusz Michał Głosek
178
(4,73%)
-
4
Małgorzata Siemaszko
65
(1,73%)