Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
JAŚKI, SŁOBODA, SUCHA WIEŚ
Pokaż więcej
Jan Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(77,24%)
Jacek Omolecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
28
(22,76%)
Okręg 2
KORYTKI, WRONOWO, WYSOKIE, ZIÓŁKOWO
Pokaż więcej
Jarosław Szyłak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(47,01%)
Jacek Dębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
71
(52,99%)
Okręg 3
PLANTA, SZKOCJA (wraz z miejscowością Dowspuda)
Pokaż więcej
Monika Marlena Kosakowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(8,81%)
Jolanta Kochańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
42
(26,42%)
Tomasz Gaździński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
49
(30,82%)
Katarzyna Olfier-Halicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
54
(33,96%)
Okręg 4
KURIANKI PIERWSZE, KURIANKI DRUGIE, STOKI
Pokaż więcej
Piotr Słowikowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(59,74%)
Ewa Więcko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
50
(32,47%)
Paweł Konopko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
12
(7,79%)
Okręg 5
BAKANIUK, FRANCISZKOWO, JÓZEFOWO
Pokaż więcej
Jan Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(49,45%)
Szymon Putra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
64
(35,16%)
Jadwiga Sobolewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
28
(15,38%)
Okręg 6
KONIECBÓR, KRUKÓWEK, RUDNIKI, ŻUBRYNEK
Pokaż więcej
Leszek Staniszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(63,59%)
Józef Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
17
(8,25%)
Andrzej Wojnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
45
(21,84%)
Paweł Kopiczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
13
(6,31%)
Okręg 7
CHODŹKI, LIPOWO, SIDORY, PODWYSOKIE, RABALINA
Pokaż więcej
Małgorzata Rutkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(40,45%)
Patrycja Szylar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
21
(9,55%)
Romuald Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
110
(50,00%)
Okręg 8
BOLESTY, MAŁE RACZKI, SZCZODRUCHY, WASILÓWKA, WIERCIOCHY (wraz z miejscowością Ludwinowo)
Pokaż więcej
Wiesław Kłoczko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(50,81%)
Wojciech Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
93
(37,80%)
Janusz Andrzej Jaworowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
28
(11,38%)
Okręg 9
JANKIELÓWKA, LIPÓWKA, MOCZYDŁY, WITÓWKA
Pokaż więcej
Arkadiusz Jarosław Kulinkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(15,09%)
Andrzej Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
28
(17,61%)
Janusz Krzykwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
73
(45,91%)
Iwona Dobuszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
34
(21,38%)
Okręg 10
RACZKI: BROWARNA, CMENTARNA, GOSPODARSKA, KOLEJOWA, KOLONIA RACZKI, KOŚCIELNA 1 - 20, PLAC KOŚCIUSZKI, SPOKOJNA, STODOLNA
Pokaż więcej
Jan Paczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(24,59%)
Ewa Ostapowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
79
(43,17%)
Ewa Bujno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
59
(32,24%)
Okręg 11
RACZKI: KOŚCIELNA 21 - 26
Pokaż więcej
Antoni Sutuła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(67,94%)
Michał Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
16
(12,21%)
Maria Janina Jabłońska-Maziewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
26
(19,85%)
Okręg 12
RACZKI: KOŚCIELNA 27 – do końca
Pokaż więcej
Stanisław Ostrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(55,28%)
Dariusz Andruczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
42
(34,15%)
Stanisław Kulbacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
13
(10,57%)
Okręg 13
RACZKI: CHŁODNA, 1 MAJA, NADRZECZNA, POLNA, RACZKOWSKA, SUWALSKA, SZKOLNA, WIŚNIOWA
Pokaż więcej
Lech Ludwig
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(29,44%)
Dariusz Tertel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
22
(12,22%)
Karol Nowikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
30
(16,67%)
Witold Bartoszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
75
(41,67%)
Okręg 14
RACZKI: NOWE OSIEDLE, POŁUDNIOWA, SŁONECZNA
Pokaż więcej
Piotr Naruszewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(44,95%)
Marek Jegliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
33
(16,67%)
Agnieszka Bucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNA SPOŁECZNOŚĆ
76
(38,38%)
Okręg 15
RACZKI: KS. WITOLDA BALUKIEWICZA, BOLESŁAWA CHROBREGO, MICHAŁA GÓRSKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KS. KAZIMIERZA KACZOROWSKIEGO, LUDWIKA MICHAŁA PACA, MIESZKA I, STANISŁAWA MONIUSZKI, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, ZYGMUNTA STAREGO, SPORTOWA, BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, JANA MATEJKI, WITA STWOSZA, ZIELONA
Pokaż więcej
Justyna Maria Brozio
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(29,29%)
Grzegorz Wiszowaty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA GMINY RACZKI
59
(29,80%)
Artur Tylman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD RACZKI
81
(40,91%)