Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ćwikły-Krajewo, Ćwikły-Rupie
Pokaż więcej
Mariusz Konarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
36
(42,35%)
Zbigniew Gosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
21
(24,71%)
Andrzej Długoborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
28
(32,94%)
Okręg 2
Głodowo-Dąb, Łętowo-Dąb
Pokaż więcej
Leszek Gosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
41
(50,62%)
Grzegorz Kołomyjski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
40
(49,38%)
Okręg 3
Czosaki-Dąb, Gunie-Ostrów
Pokaż więcej
Dariusz Tyborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
32
(42,11%)
Sylwester Wojno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
22
(28,95%)
Marek Krzysztof Nowowiejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
22
(28,95%)
Okręg 4
Czarnowo-Dąb, Wróble-Arciszewo
Pokaż więcej
Jolanta Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
26
(41,94%)
Paweł Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
5
(8,06%)
Anna Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
25
(40,32%)
Jan Pruszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
6
(9,68%)
Okręg 5
Rębiszewo-Zegadły, Szczodruchy
Pokaż więcej
Anna Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
53
(54,64%)
Hanna Lubak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
28
(28,87%)
Edwin Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
16
(16,49%)
Okręg 6
Sławomir Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
20
(26,32%)
Jacek Misiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
4
(5,26%)
Ryszard Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
52
(68,42%)
Okręg 7
Czarnowo-Undy, Kossaki Borowe
Pokaż więcej
Janusz Podbielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
41
(40,59%)
Wojciech Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
36
(35,64%)
Marcin Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
24
(23,76%)
Okręg 8
Cholewy-Kołomyja, Wiśniówek-Wertyce
Pokaż więcej
Dominik Ignacy Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
18
(23,08%)
Rafał Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
30
(38,46%)
Emilia Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
30
(38,46%)
Okręg 9
Gosie Duże, Gosie Małe
Pokaż więcej
Piotr Daniel Dębek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
35
(33,98%)
Jacek Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
34
(33,01%)
Szczepan Święcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
34
(33,01%)
Okręg 10
Czachy-Kołaki
Pokaż więcej
Dariusz Dłużniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
28
(30,43%)
Jerzy Mioduszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
22
(23,91%)
Rafał Czochański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
15
(16,30%)
Marcin Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
27
(29,35%)
Okręg 11
Krusze-Łubnice
Pokaż więcej
Michał Łukasz Kołakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
26
(45,61%)
Joanna Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
16
(28,07%)
Katarzyna Jałbrzykowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
15
(26,32%)
Okręg 12
Podłatki Małe, Zanie-Leśnica
Pokaż więcej
Janusz Milewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
36
(61,02%)
Krzysztof Pęski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
23
(38,98%)
Okręg 13
Łubnice-Krusze, Podłatki Duże
Pokaż więcej
Adam Gołaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
29
(35,37%)
Daniel Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
28
(34,15%)
Piotr Ołdakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
25
(30,49%)
Okręg 14
Kołaki Kościelne: ul. Brzozowa, ul. Kard. S. Wyszyńskiego, ul. 11 Listopada, ul. Polna
Pokaż więcej
Dorota Barbara Sobol
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
49
(36,57%)
Łukasz Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
21
(15,67%)
Krzysztof Wiesław Wasiulewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY KOŁAKI KOŚCIELNE
50
(37,31%)
Zdzisław Buczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
14
(10,45%)
Okręg 15
Kołaki Kościelne: ul. Abp. Romualda Jałbrzykowskiego, ul. Kościelna, ul. Krzywa, ul. Piaskowa, ul. Podleśna
Pokaż więcej
Jadwiga Maria Żabińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA JAWOROWSKIEGO NA RZECZ ROZWOJU
61
(48,41%)
Eugeniusz Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MISIEWICZA „NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO”
65
(51,59%)