Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto: Zambrów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sebastian Orłowski
1 148
(13,99%)
-
2
Stanisław Borkowski
120
(1,46%)
-
3
Stanisław Rykaczewski
643
(7,84%)
-
9
Hanna Boćkowska
108
(1,32%)
-
4
Małgorzata Barbara Zysik
173
(2,11%)
-
5
Anna Jasińska
87
(1,06%)
-
6
Sławomir Demianiuk
43
(0,52%)
-
8
Marek Niewiński
282
(3,44%)
-
10
Ireneusz Stefan Chaberek
92
(1,12%)
-
7
Edyta Marchelska-Groszfeld
313
(3,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ ZAMBRÓW
-
9
Ryszard Bohdan Świderski
517
(6,30%)
-
7
Janusz Pruszkowski
115
(1,40%)
-
8
Urszula Sokólska
150
(1,83%)
-
1
Zbigniew Teofil Jach
737
(8,98%)
-
2
Andrzej Bałazy
277
(3,38%)
-
5
Aneta Bernardyna Kosakowska
83
(1,01%)
-
6
Rafał Pomazański
769
(9,37%)
-
4
Eugeniusz Kaczyński
359
(4,38%)
-
3
Anna Bogumiła Bauer
155
(1,89%)
-
10
Bogusława Wiśniewska
223
(2,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Zdzisław Gardocki
83
(1,01%)
-
2
Anna Gawęcka
52
(0,63%)
-
4
Mirosław Gosiewski
34
(0,41%)
-
6
Mirosław Józef Grochowski
15
(0,18%)
-
1
Mieczysław Leszek Gliński
389
(4,74%)
-
5
Stanisław Jan Brajczewski
42
(0,51%)
-
7
Agnieszka Rytelewska
37
(0,45%)
-
8
Agnieszka Ewa Żyro-Kossakowska
8
(0,10%)
-
9
Łukasz Klimek
141
(1,72%)
-
10
Magdalena Grodzka
41
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mariusz Ziemowit Dąbrowski
147
(1,79%)
-
4
Paweł Stankowski
162
(1,97%)
-
2
Jacek Norbert Murawski
190
(2,32%)
-
7
Danuta Krystyna Łada
16
(0,20%)
-
6
Małgorzata Michalska
81
(0,99%)
-
3
Wiesław Kaźmierczak
188
(2,29%)
-
5
Anna Wioletta Skarzyńska
72
(0,88%)
-
8
Karol Baran
72
(0,88%)
-
9
Marta Krassowska
15
(0,18%)
-
10
Piotr Zawadzki
24
(0,29%)
Okręg 2
gminy: Zambrów, Szumowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wacław Tadeusz Krajewski
664
(10,95%)
-
2
Krzysztof Rokicki
718
(11,84%)
-
6
Małgorzata Szabłowska
87
(1,43%)
-
4
Sławomir Worosilak
537
(8,86%)
-
5
Gabriela Maria Kowalewska
80
(1,32%)
-
7
Marzena Bączek
114
(1,88%)
-
8
Piotr Żelaźnicki
170
(2,80%)
-
3
Agnieszka Gawkowska
680
(11,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dorota Sasinowska
205
(3,38%)
-
3
Paweł Krajewski
145
(2,39%)
-
2
Dorota Empel
51
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Ewa Zaniewska
70
(1,15%)
-
3
Andrzej Kruszewski
264
(4,35%)
-
1
Kazimierz Dmochowski
550
(9,07%)
-
2
Edward Lipiński
950
(15,67%)
-
6
Michał Krajewski
346
(5,71%)
-
7
Anna Dąbrowska-Komor
229
(3,78%)
-
4
Barbara Nowowiejska
65
(1,07%)
-
5
Jacek Werpachowski
139
(2,29%)
Okręg 3
gminy: Rutki, Kołaki Kościelne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jacek Daniel Trzaska
483
(13,21%)
-
2
Marzena Wiśniewska
347
(9,49%)
-
1
Zenon Adam Wójcik
550
(15,04%)
-
5
Marzena Żukowska
138
(3,77%)
-
4
Piotr Szeligowski
668
(18,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Halina Grądzka
245
(6,70%)
-
2
Krzysztof Czajkowski
823
(22,50%)
-
4
Ewa Ślesińska
31
(0,85%)
-
5
Ewa Kotowska
92
(2,52%)
-
1
Krzysztof Grodzki
280
(7,66%)