Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dębowo Uśnik-Dwór Uśnik-Kolonia
Pokaż więcej
Agnieszka Teresa Kobryńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
24
(20,17%)
Krystyna Antoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
61
(51,26%)
Alojzy Tadeusz Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(26,89%)
Joanna Jałowiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
2
(1,68%)
Okręg 2
Uśnik Wierzbowo
Pokaż więcej
Mirosław Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
52
(43,33%)
Helena Kamienowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
1
(0,83%)
Beata Kamrat-Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(55,83%)
Okręg 3
Szczepankowo
Pokaż więcej
Kazimierz Tadaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
42
(27,27%)
Jacek Grzegorz Zaborszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
98
(63,64%)
Barbara Kurpiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
14
(9,09%)
Okręg 4
Stare Konopki Zagroby Żebry Żebry-Kolonia
Pokaż więcej
Edward Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
66
(64,08%)
Alfred Grodzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(35,92%)
Okręg 5
Młynik Osobne Wszerzecz Wszerzecz-Kolonia
Pokaż więcej
Bogdan Chełstowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
52
(29,71%)
Aneta Wojsz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
36
(20,57%)
Cezary Polkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(49,71%)
Okręg 6
Śniadowo ulice: Kolejowa, Spokojna, Stara Stacja, Leśna, Przytuły
Pokaż więcej
Waldemar Grzegorz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
93
(62,42%)
Wiesława Ryszarda Krajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
56
(37,58%)
Okręg 7
Śniadowo ulice: Szosowa, Ostrołęcka, Cmentarna, Nowa, Milewek, Krótka, Szeroka, Skowronki
Pokaż więcej
Mirosław Bogdan Skubich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
96
(50,53%)
Krzysztof Pruszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
65
(34,21%)
Małgorzata Bernatowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(15,26%)
Okręg 8
Śniadowo ulice: Łomżyńska, Kościelna, Rynek, Łąkowa, Ogrodowa
Pokaż więcej
Marek Filipkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
88
(54,66%)
Krzysztof Wojciech Piszczatowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
22
(13,66%)
Waldemar Cwalina
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(26,71%)
Michał Szabłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
8
(4,97%)
Okręg 9
Jemielite-Wypychy Kołaczki Koziki Sieprzuty-Marki Sierzputy Zagajne
Pokaż więcej
Grzegorz Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
0
(0,00%)
Okręg 10
Ratowo-Piotrowo Stare Jemielite Stare Ratowo
Pokaż więcej
Piotr Baczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
62
(26,16%)
Renata Anna Boguska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
115
(48,52%)
Daniel Dominikowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(12,66%)
Tadeusz Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
30
(12,66%)
Okręg 11
Chomentowo Konopki Młode Truszki Zalesie-Poczynki Zalesie-Wypychy
Pokaż więcej
Paweł Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
93
(50,82%)
Ryszard Bruliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
38
(20,77%)
Marek Komorowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(17,49%)
Roman Jasionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
20
(10,93%)
Okręg 12
Jakać-Borki Stare Szabły Szabły Młode
Pokaż więcej
Mariusz Przeździecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
71
(35,86%)
Tomasz Jakacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(64,14%)
Okręg 13
Duchny Młode Olszewo Stare Duchny Mężenin Grabowo
Pokaż więcej
Artur Tyszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
82
(46,59%)
Ewa Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDZISŁAW ŁUBA
41
(23,30%)
Krzysztofa Kossakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(18,75%)
Henryk Szerszeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
20
(11,36%)
Okręg 14
Jakać Dworna Jakać Młoda Stara Jakać
Pokaż więcej
Tadeusz Piotr Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
77
(68,14%)
Leszek Bruliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(9,73%)
Katarzyna Saniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
25
(22,12%)
Okręg 15
Brulin Jastrząbka Młoda Stara Jastrząbka Strzeszewo
Pokaż więcej
Zdzisław Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI
93
(64,58%)
Barbara Chojnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE BUDUJEMY GMINĘ ŚNIADOWO”
51
(35,42%)