Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Jedwabne, Przytuły, Wizna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wiesław Olszewski
549
(10,27%)
-
6
Zofia Strumiłowska
515
(9,63%)
-
4
Daniela Agata Zabielska
316
(5,91%)
-
5
Elżbieta Pawłowska
52
(0,97%)
-
2
Mirosław Szymanowski
672
(12,57%)
-
1
Kazimierz Polkowski
1 208
(22,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Halina Chodnikiewicz
25
(0,47%)
-
2
Robert Kapelewski
50
(0,93%)
-
1
Andrzej Struczyński
80
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
-
1
Krzysztof Ryszard Moenke
226
(4,23%)
-
2
Marcin Piotrowski
315
(5,89%)
-
3
Kinga Moenke - Karwowska
42
(0,79%)
-
4
Mariola Freling
98
(1,83%)
-
5
Jarosław Wądołowski
32
(0,60%)
-
6
Teresa Chrzanowska
47
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Biedrzycki
567
(10,60%)
-
2
Józef Gawroński
82
(1,53%)
-
3
Tomasz Kazimierz Skrodzki
80
(1,50%)
-
5
Anna Kossakowska
42
(0,79%)
-
4
Maria Ostrowska
32
(0,60%)
-
6
Urszula Godlewska
40
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Albert Dąbrowski
16
(0,30%)
-
1
Janusz Nieciecki
188
(3,52%)
-
2
Małgorzata Kozłowska
26
(0,49%)
-
6
Kamila Marusa
19
(0,36%)
-
4
Maria Katarzyna Kosińska
15
(0,28%)
-
5
Kazimierz Chojnowski
14
(0,26%)
Okręg 2
gmina: Łomża
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Bogumiła Malinowska
161
(3,32%)
-
3
Sławomir Dębek
340
(7,02%)
-
1
Sławomir Łomotowski
825
(17,02%)
-
2
Wiesława Kłosińska
330
(6,81%)
-
5
Jerzy Lemański
202
(4,17%)
-
4
Agata Gołębiewska
179
(3,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Janusz Batalion
219
(4,52%)
-
3
Marek Derejko
55
(1,13%)
-
2
Marta Boraczewska
87
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
-
6
Henryk Szymański
84
(1,73%)
-
5
Beata Urbanowska
140
(2,89%)
-
2
Marcin Nowociński
137
(2,83%)
-
3
Ewa Korzeniecka
68
(1,40%)
-
1
Alicja Paulina Nowakowska
378
(7,80%)
-
4
Karol Pawelczyk
35
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Karol Sasinowski
119
(2,46%)
-
3
Anna Krajewska
134
(2,77%)
-
5
Grzegorz Skawski
77
(1,59%)
-
1
Tomasz Paweł Chojnowski
376
(7,76%)
-
2
Wiesława Masłowska
447
(9,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marian Nieciecki
321
(6,62%)
-
5
Jakub Trojanowski
14
(0,29%)
-
3
Witold Kopańczyk
15
(0,31%)
-
4
Dominika Ada Wałkuska
23
(0,47%)
-
6
Bogumiła Kosewska
35
(0,72%)
-
2
Marta Gregorek
45
(0,93%)
Okręg 3
gminy: Miastkowo, Śniadowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Agnieszka Zduńczyk
978
(25,25%)
-
3
Michał Tomaszewski
167
(4,31%)
-
4
Bożena Ustaszewska
41
(1,06%)
-
1
Lech Marek Szabłowski
816
(21,06%)
-
5
Krzysztof Chojnowski
312
(8,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Urszula Derejko
7
(0,18%)
-
3
Diana Struczyńska
11
(0,28%)
-
1
Grzegorz Olszewski
57
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
-
2
Wojciech Ustaszewski
199
(5,14%)
-
3
Łukasz Grabowski
69
(1,78%)
-
1
Lidia Małgorzata Grzejka
185
(4,78%)
-
4
Izabela Ziemczyk
27
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jarosław Kulesza
501
(12,93%)
-
3
Ewa Jakubiak
128
(3,30%)
-
2
Krzysztof Jemielity
128
(3,30%)
-
4
Anna Olszewska
33
(0,85%)
-
5
Marcin Zajkowski
39
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Ewa Mróz
21
(0,54%)
-
2
Marek Twardowski
57
(1,47%)
-
1
Tomasz Korytkowski
74
(1,91%)
-
3
Marta Żebrowska
24
(0,62%)
Okręg 4
gminy: Nowogród, Zbójna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mirosław Korsan
147
(4,34%)
-
1
Tadeusz Góralczyk
512
(15,12%)
-
5
Waldemar Witold Przepiórka
172
(5,08%)
-
3
Bożena Szerszeń
339
(10,01%)
-
4
Bogusława Gontarska
123
(3,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Hanna Dziekońska
78
(2,30%)
-
2
Krystyna Nagrodzka Batalion
16
(0,47%)
-
3
Grzegorz Marcin Chodnikiewicz
19
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
-
4
Jadwiga Brzóska
39
(1,15%)
-
2
Paweł Jastrzębski
93
(2,75%)
-
1
Łukasz Zegarzewski
94
(2,78%)
-
3
Dorota Iwona Kadela
129
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zenon Henryk Białobrzeski
777
(22,95%)
-
3
Roman Tyszka
111
(3,28%)
-
2
Adam Zaczek
392
(11,58%)
-
4
Ewa Makowska
31
(0,92%)
-
5
Magdalena Kosakowska
48
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Kamil Kosiński
189
(5,58%)
-
3
Sebastian Zakrzewski
21
(0,62%)
-
2
Joanna Katarzyna Depta
41
(1,21%)
-
4
Anna Iwona Sawicka
15
(0,44%)
Okręg 5
gminy: Piątnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Kuczyński
712
(17,25%)
-
5
Dariusz Kossakowski
231
(5,60%)
-
3
Maria Dziekońska
368
(8,92%)
-
2
Szymon Żochowski
296
(7,17%)
-
4
Joanna Włostowska
66
(1,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Józef Rogowski
113
(2,74%)
-
3
Irena Struczyńska
8
(0,19%)
-
2
Małgorzata Zabielska
108
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDY ŁOMŻYŃSKIE RAZEM
-
1
Stefan Szymański
329
(7,97%)
-
4
Katarzyna Truszkowska
88
(2,13%)
-
2
Zofia Staniórska
59
(1,43%)
-
3
Kamil Ramatowski
63
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Dariusz Wojewoda
141
(3,42%)
-
2
Irena Zofia Przybylak
250
(6,06%)
-
1
Edward Łada
432
(10,47%)
-
5
Maria Mrozek
210
(5,09%)
-
3
Antoni Włodkowski
370
(8,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Urszula Kozłowska
192
(4,65%)
-
2
Michał Korwek
52
(1,26%)
-
4
Dariusz Wałkuski
20
(0,48%)
-
3
Emilia Alicja Grabowska
19
(0,46%)