Korona Kielce - Jagiellonia Białystok [relacja]

Polskapresse
Relacja z meczu Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, który zkoczyl się zwycięstwem korony 2:0.

90′
Zakończenie meczu
Koniec spotkania. Korona po dwóch bramkach debiutującego w ekstraklasie Jamroza pokonała na własnym boisku słabą dziś Jagiellonię Białystok 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, gdzie debiut marzeń zaliczył Łukasz Jamróz. Jagiellonia nie stworzyła ani jednej dogodnej okazji i z Kielc wyjeżdża bez strzelenia choćby jednej bramki. Za uwagę dziękują Iwona Kasak i Paweł Zatorski.

90′
Zwykły wpis
Arbiter dolicza 4 dodatkowe minuty
90′
Zmiana zawodnika
W ostatniej minucie zmiana w Koronie, na boisko wchodzi kolejny debiutant Łuczak.

88′
Zwykły wpis
Faul na Jovanoviću , rzut wolny z linii pola karnego

87′
Zwykły wpis
Mocny strzał Malarczyka, mija o metr boczny słupek bramki Sandomierskiego.
85′
Ostatnia zmiana trenera Hajty, na boisku pojawia się Arłukowicz

83′
Zwykły wpis
Duże szczęście Korony i jeszcze większy błąd Małkowskiego... Jagiellonia bliska bramki
83′
Zwykły wpis
81′
Na ostatnie dziesięć minuty na murawie pojawia się nowy nabytek Korony Daniel Gołębiewski, plac gry opuszcza aktywny dziś Paweł Sobolewski

78′
Zwykły wpis
Nerwowo zaczyna robić się na boisku, coraz więcej niedokładnych zagrań z obu stron.
75′
Zwykły wpis
Nika Dzalamidze uderza niecelnie na bramkę Małkowskiego, odpowiedz Korony i rzut rożny dla gospodarzy