Jaga znów wygrywa na wyjeździe!

Jagiellonia Białystok pokonała Cracovię Kraków na wyjeździe 1:0

Jagiellonia Białystok w wysokiej formie! Pokazała klasę na krakowskim boisku. Rozgrywając słabe spotkanie, pokonała Cracovię i oddaliła się od strefy spadkowej.

Pierwsza połowa w wykonaniu żółto-czerwonych nie była porywająca. Michał Probierz postawił na jednego napastnika - Tomasza Frankowskiego. W 8 minucie musiał zmienić plany. Tomasz Burkhardt złamał nos i musiał zejść z boiska. Jego miejsce zajął Kamil Grosicki.

Jagiellonia pokonała Cracovię 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Jezierski w drugiej połowie meczu. Grosicki będąc przy piłce strzelił w stronę bramki. Cabaj interweniował w ten sposób, że piłka wpadła pod nogi Jezierskiego. Ten dobił i zdobył bramkę.

Ostatnie 30 minut to uśpienie Cracovii. Drużyna z Małopolski nie atakowała. Jagiellonia raz po raz tworzyła akcje, jednak nieskuteczne aczkolwiek momentami mieli szanse na zdobycie drugiej bramki.

Mecz był na niskim poziomie. Jednak nikt Jagiellonii nie będzie go wypominać bowiem zdobyła 3 punkty, a zwycięzców się nie osądza.