Doda przed koncertem w Białymstoku ostro komentuje Marsz Równości. Zobacz głosy celebrytów o Marszu Równości

Gabriela Turko
Wydarzenia podczas Marszu Równości w Białymstoku wstrząsnęły Polską. To, czego byliśmy świadkami w naszym mieście komentują nie tylko politycy, ale także celebryci. Doda, która wkrótce ma wystąpić na białostockiej scenie, również wyraziła swoje zdanie. „Czy wychodząc u was na scenę, mam się bać, że oddając serce dostaniemy w zamian kamieniem?” - napisała na swoim Instagramie. Kliknij w galerię zdjęć, by sprawdzić co inni celebryci sądzą na temat Marszu Równości w Białymstoku.

3 sierpnia w Białymstoku będzie miała miejsce szósta edycja Disco pod Gwiazdami. Wśród artystów, którzy wystąpią podczas tej imprezy będzie m.in. Doda. Piosenkarka znana jest z tego, że wspiera osoby LGBT. Jak sama napisała, wielu jej znajomych artystów, z którymi współpracuje podczas tworzenia swojej muzyki, jest homoseksualnych.

Doda ostro skomentowała ostatnie zamieszki podczas Marszu Równości.

- Białystok, miasto moich pięknych wspomnień, najlepszych koncertów, najgłośniejszej publiczności - pisze Doda na swoim Instagramie. - Co się stało?

Czy Doda boi się o bezpieczeństwo swojego zespołu podczas koncertu w Białymstoku?
- Połowa artystów to homoseksualiści - dodaje piosenkarka. - Nawet nie przyszłoby wam do głowy, że wasze ulubione piosenki są spod ich pióra... Do gazu z nimi?

https://www.instagram.com/p/Bz5B93-IL4I

Artystka stwierdziła również, że mimo wszystko wyjdzie na scenę i zaśpiewa dla białostoczan. Ma jednak nadzieję, że podczas swojego występu zobaczy osoby, które tak jak ona, otworzą swoje serca.

Disco pod Gwiazdami 2019 w Białymstoku! Wielki festiwal muzy...

Marsz Równości w Białymstoku. Byliście na miejscu? Znajdźcie...

Wideo

Dodaj ogłoszenie