Casting Miss Studentek Juwenalia 2019 Białystok w Formie [zdjęcia]

ska
Różne wydziały, uczelnie, zainteresowania, pasje, ale połączyło je jedno wydarzenie i miejsce. W sobotę, 16 marca 18 studentek białostockich uczelni zgłosiło się na casting Miss Studentek Juwenalia 2019 Białystok. Piękne białostockie studentki zaprezentowały się w restauracji Forma w OiFP.

Casting Miss Studentek Juwenalia 2019 Białystok

Tańczą, podróżują, ćwiczą, są fotomodelkami, prowadzą blogi. Uśmiechnięte, pewne siebie - takie są białostockie studentki, które zgłosiły się na casting Miss Studentek Juwenalia 2019!

Klaudia Augustynowicz pochodzi z Gołdapi, jest studentką II roku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Na casting zgłosiła się wraz koleżanką i jak przyznaje - lubi publiczne wystąpienia, a wybory miss studentek to po prostu przygoda.

Na casting przyszła też Julita Rząca z III roku pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku. Kibicuje jej chłopak Patryk. - Sam pomysł udziału w castingu rzuciłam ja, a Patryk mnie motywuje i wspiera - mówi Julita.

Z kolei Wiktoria tańczy salsę, ćwiczy taniec brzucha i rysuje, bo jest studentką grafiki na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Zaś Dominika, studentka I roku logistyki, to silna kobieta. Uprawia trójbój siłowy, a najbardziej lubi martwy ciąg, uwaga - podnosi 120 kg!
Klaudia natomiast to przyszła mgr kryminologii UwB. A wybory miss nie są obce Izabeli, która w 2015 roku startowała w Miss Podlasia Nastolatek.

Casting Miss Studentek Juwenalia 2019 Białystok w Formie

- Szukamy dziewczyn przebojowych, uśmiechniętych, otwartych - wylicza Patrycja Stepańczuk, studentka psychologii na NWSP w Białymstoku, przewodnicząca samorządu studenckiego i jednocześnie organizatorka Miss Studentek Juwenalia 2019.
Patrycja oraz Dominika Czarnecka, Maciej Giedrojć Juraha i Sylwia Rudnicka zasiadali w castingowym jury.

W kwietniu 2019 rozpoczną się próby choreograficzne, stroje na wybory przygotuje białostocka projektantka, Dominika Czarnecka, wybory wspiera Black Diamond Club.

Tegoroczne Juwenalia odbędą się od 30 maja do 1 czerwca 2019. Natomiast Wybory Miss Studentek Juwenalia Białystok 2019, w piątek - 31 maja 2019.

Wideo

Dodaj ogłoszenie