Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Narew: ul. Cicha; ul. Dąbrowskiego; ul. Kościelna; ul. Kowalska; ul. Młynowa; ul. Piaski.
Pokaż więcej
Tomasz Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
94
(75,20%)
Anna Ambrożewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
31
(24,80%)
Okręg 2
Narew: ul. Mickiewicza (nr parzyste od 2 do 32 oraz nr nieparzyste od 1 do 49); ul. Palmowa; ul. Klonowa; ul. Gnilica; ul. Sosnowa; ul. Stodolna; ul. Podrzeczna; ul. Topolowa; ul. 1 Maja; ul. Poniatowskiego.
Pokaż więcej
Marcin Szymaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
48
(55,81%)
Piotr Paweł Derpeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
38
(44,19%)
Okręg 3
Narew: ul. Bielska; ul. Ogrodowa; ul. Leśna; ul. Łąkowa; ul. Polna.
Pokaż więcej
Zenaida Iwaniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
59
(51,75%)
Marta Kosakowska-Chwojko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
55
(48,25%)
Okręg 4
Narew: ul. Mickiewicza (nr parzyste od 34 do 78 oraz nr nieparzyste od 51 do 101D).
Pokaż więcej
Paweł Żarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(23,58%)
Jan Gryniewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
55
(44,72%)
Witold Andrzej Bubnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
39
(31,71%)
Okręg 5
Narew: ul. Mickiewicza (nr 101E, 101G, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4).
Pokaż więcej
Aneta Leonowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(68,22%)
Mirosław Aleksander Gromotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
34
(31,78%)
Okręg 6
Narew: ul. Białowieska; ul. Kochanowskiego; ul. Słowackiego; ul. Konopnickiej; ul. Żeromskiego; ul. Reja; ul. Konwaliowa; ul. Gajowa; ul. Dębowa; ul. Bukowa; ul. Świerkowa; ul. Jaśminowa; ul. Szlak Żubra.
Pokaż więcej
Walentyna Timofiejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
47
(45,19%)
Lucyna Chodakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
57
(54,81%)
Okręg 7
Sołectwa: Puchły, Soce, Trześcianka.
Pokaż więcej
Agnieszka Marzanna Filipiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
106
(51,96%)
Joanna Krystyna Szafrańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
98
(48,04%)
Okręg 8
Sołectwa: Ancuty, Białki, Ogrodniki (Cisy, Ogrodniki), Saki
Pokaż więcej
Michał Mateusz Szelengowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwa: Gorędy (Bruszkowszczyzna, Gorędy), Iwanki (Iwanki, Rohozy), Odrynki, , Waniewo (Paszkowszczyzna, Waniewo).
Pokaż więcej
Józef Bernard Ostaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
32
(37,65%)
Anna Kryszeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
53
(62,35%)
Okręg 10
Sołectwa: Chrabostówka, Cimochy, Makówka, Rybaki (Gramotne, Hajdukowszczyzna, Rybaki), Waśki.
Pokaż więcej
Jerzy Andrzejuk-Sawicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(46,46%)
Maria Skokin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
68
(53,54%)
Okręg 11
Sołectwa: Gorodzisko, Łosinka.
Pokaż więcej
Paulina Monach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(56,57%)
Krystyna Maria Szwarc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
18
(18,18%)
Alina Chodakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
25
(25,25%)
Okręg 12
Sołectwa: Krzywiec, Przybudki (Podborowisko, Przybudki).
Pokaż więcej
Włodzimierz Owłasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
18
(20,93%)
Piotr Paweł Lewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
34
(39,53%)
Sylwia Sawicka-Andrzejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
34
(39,53%)
Okręg 13
Sołectwa: Kotłówka, Koweła, Kutowa, Nowiny (Nowiny, Usnarszczyzna).
Pokaż więcej
Anna Podgórska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Istok, Łopuchówka (Łopuchówka, Zabłocie), Tyniewicze Duże, Tyniewicze Małe, Radźki.
Pokaż więcej
Eugeniusz Selwestruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(42,86%)
Marzena Białowieżec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
29
(24,37%)
Leszek Gołowaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
39
(32,77%)
Okręg 15
Sołectwa: Doratynka (Doratynka, Skaryszewo), Gorodczyno, Gradoczno, Janowo (Janowo, Kaczały), Koźliki, Lachy.
Pokaż więcej
Anna Jakoniuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(70,24%)
Michał Filianowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA NAREW
25
(29,76%)