Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Marek Kapica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(42,98%)
Tomasz Koźluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
13
(11,40%)
Katarzyna Maleszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
13
(11,40%)
Anna Trypuć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(26,32%)
Witold Włostowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
9
(7,89%)
Okręg 2
Górskie Ponikły-Stok, Modzele-Górki, Olszewo-Przyborowo, Dębniki
Pokaż więcej
Dorota Pietruczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(8,67%)
Wojciech Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
57
(32,95%)
Marzena Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
11
(6,36%)
Daniel Bruliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
11
(6,36%)
Danuta Godlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
19
(10,98%)
Kazimierz Gosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
60
(34,68%)
Okręg 3
Kalinówka-Basie, Ożarki-Olszanka
Pokaż więcej
Leszek Sawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(42,59%)
Piotr Ciecierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
34
(20,99%)
Piotr Ciborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
30
(18,52%)
Piotr Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
29
(17,90%)
Okręg 4
Ożary-Wielkie, Jawory-Klepacze, Nowe Zalesie, Stare Zambrzyce
Pokaż więcej
Władysław Wojciech Mężeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
63
(35,20%)
Lech Krzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
17
(9,50%)
Bogusław Kłosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
17
(9,50%)
Grzegorz Sulewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
82
(45,81%)
Okręg 5
Nowe Zambrzyce, Stare Zalesie, Zambrzyce-Króle, Zambrzyce-Kapusty, Zambrzyce-Plewki, Zambrzyce-Jankowo
Pokaż więcej
Kazimierz Maleszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(20,23%)
Zofia Orzechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
24
(13,87%)
Łukasz Gołaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
47
(27,17%)
Dawid Zambrzycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(26,01%)
Katarzyna Krasowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
22
(12,72%)
Okręg 6
Czochanie-Góra, Dobrochy, Duchny-Wieluny, Szlasy-Łopienite, Szlasy-Mieszki, Śliwowo-Łopienite, Świątki-Wiercice
Pokaż więcej
Krzysztof Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(20,60%)
Kamil Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
25
(12,56%)
Janusz Wnorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
77
(38,69%)
Jadwiga Teresa Ciborowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(12,56%)
Marcin Zambrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
31
(15,58%)
Okręg 7
Kałęczyn-Walochy, Kossaki-Falki, Kossaki Nadbielne, Kossaki-Ostatki, Kalinówka-Bystry, Kalinówka-Wielobory, Walochy-Mońki
Pokaż więcej
Wojciech Tyborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
10
(5,49%)
Henryk Gosk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
23
(12,64%)
Bogdan Tadeusz Kossakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
47
(25,82%)
Ryszard Łuba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(28,02%)
Władysław Kotowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
51
(28,02%)
Okręg 8
Gronostaje-Puszcza, Mieczki, Pruszki Wielkie, Wybrany
Pokaż więcej
Justyna Rata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
38
(23,75%)
Sebastian Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
21
(13,13%)
Józef Strzelecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(38,13%)
Łukasz Kulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
40
(25,00%)
Okręg 9
Kołomyja, Kołomyjka, Szlasy-Lipno, Rutki-Jatki, Pęsy-Lipno, Rutki-Tartak Nowy
Pokaż więcej
Robert Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
22
(13,41%)
Dariusz Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
22
(13,41%)
Łukasz Wilczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
85
(51,83%)
Anna Bączek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(21,34%)
Okręg 10
Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 25
Pokaż więcej
Krzysztof Bruliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
46
(31,29%)
Wojciech Jacek Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
21
(14,29%)
Adam Śledziewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
23
(15,65%)
Adam Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
51
(34,69%)
Antoni Mieczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
6
(4,08%)
Okręg 11
Grądy-Woniecko-nieruchomość nr: 8, 9, 10, 11, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 30, 34, 36, 37, 105, 117
Pokaż więcej
Piotr Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
34
(30,09%)
Grzegorz Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
59
(52,21%)
Aneta Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
20
(17,70%)
Okręg 12
Rutki-Nowiny, Rutki-Kossaki ulice: Szkolna, Wojska Polskiego, Rzemieślnicza, Obwodowa, Żytnia, Polowa
Pokaż więcej
Arkadiusz Dzieniszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(29,83%)
Andrzej Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
44
(24,31%)
Jan Krzysztof Wilczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
43
(23,76%)
Katarzyna Mieczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
40
(22,10%)
Okręg 13
Rutki-Kossaki ulice: Tartak Stary, Zawadzka
Pokaż więcej
Zbigniew Witkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(35,03%)
Krzysztof Toczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
17
(10,83%)
Natalia Radgowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
6
(3,82%)
Andrzej Przestrzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
12
(7,64%)
Damian Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
24
(15,29%)
Katarzyna Gosiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
43
(27,39%)
Okręg 14
Rutki-Kossaki ulice: 11 Listopada, Cmentarna, Kwiatowa, Ogrodowa, Sadowa, Raginisa, Rynek
Pokaż więcej
Jan Godlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(14,48%)
Janusz Bobrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
15
(10,34%)
Andrzej Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
24
(16,55%)
Wojciech Klimaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
16
(11,03%)
Paweł Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
43
(29,66%)
Henryka Mocarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD GMINY RUTKI
26
(17,93%)
Okręg 15
Rutki-Kossaki ulice: Łomżyńska, Młynarska, Krótka, Lipowa, Cicha, Spokojna, Przemysłowa, Długa
Pokaż więcej
Adam Prokop
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(13,59%)
Tadeusz Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA RUTKI
22
(11,96%)
Krystyna Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYJMY RAZEM W ZGODZIE
20
(10,87%)
Daniel Grzymała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TABĘDZKIEGO
24
(13,04%)
Janusz Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA
35
(19,02%)
Jarosław Godlewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(31,52%)