Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Agrafinówka, Bartnia Góra, Piecki, Smolenka
Pokaż więcej
Małgorzata Truchan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(44,52%)
Agata Kopko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
21
(14,38%)
Tomasz Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
60
(41,10%)
Okręg 2
Jemieliste, Nowa Dębszczyzna, Stara Dębszczyzna, Tabałówka
Pokaż więcej
Tomasz Rant
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(43,88%)
Edyta Dobkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
78
(56,12%)
Okręg 3
Garbas Pierwszy, Mieruniszki
Pokaż więcej
Sylwester Cipielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(29,59%)
Adam Kibitlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
30
(30,61%)
Jerzy Bobowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
27
(27,55%)
Krystyna Leszczyńska-Birtsch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
12
(12,24%)
Okręg 4
Garbas Drugi wraz z miejscowością Bitkowo, Supienie
Pokaż więcej
Paweł Bednarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(31,15%)
Dariusz Anuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
0
(0,00%)
Ewa Jolanta Barczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
68
(55,74%)
Ireneusz Głódź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
16
(13,11%)
Okręg 5
Czarne, Czostków, Huta
Pokaż więcej
Paweł Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(22,22%)
Urszula Pietrewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
68
(47,22%)
Arkadiusz Barszczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
38
(26,39%)
Sebastian Andrzej Jaśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
6
(4,17%)
Okręg 6
Filipów Czwarty, Rospuda, Wólka
Pokaż więcej
Stanisław Rojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(46,94%)
Anna Sierocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
36
(24,49%)
Jan Chotyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
28
(19,05%)
Adam Racis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
14
(9,52%)
Okręg 7
Olszanka, Szafranki, Zusno
Pokaż więcej
Mirosław Kopko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(32,56%)
Małgorzata Letkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
21
(12,21%)
Jarosław Żukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
95
(55,23%)
Okręg 8
Nowe Motule, Stare Motule
Pokaż więcej
Adam Rubin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(20,17%)
Zbigniew Nogal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
51
(42,86%)
Mirosław Franciszek Gliniecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(36,97%)
Okręg 9
Filipów Drugi, Filipów Trzeci
Pokaż więcej
Wiesław Wołosewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(34,36%)
Michał Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
16
(9,82%)
Ireneusz Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
50
(30,67%)
Adam Syperek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
41
(25,15%)
Okręg 10
Filipów-ul.: Polna, Rospuda, Wólczańska
Pokaż więcej
Ireneusz Wawrzyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,95%)
Jadwiga Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
44
(35,77%)
Bogumił Orchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
52
(42,28%)
Okręg 11
Filipów-ul.: Garbaska, Jordyka, Romualda Minkiewicza, Olendry, Nadrzeczna
Pokaż więcej
Mirosław Barszczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(26,12%)
Tadeusz Józef Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
9
(6,72%)
Halina Honorata Józwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
31
(23,13%)
Krzysztof Jurewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
59
(44,03%)
Okręg 12
Filipów-ul.: Grecka, Kwiatowa, Mieruniszka, Plac Stefana Batorego
Pokaż więcej
Urszula Zadykowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(38,81%)
Edward Renkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
53
(39,55%)
Karolina Raczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
29
(21,64%)
Okręg 13
Filipów-ul.: Józefa Bema, Emilii Plater, 1 Maja, Marii Konopnickiej, Andrzeja Wiszowatego
Pokaż więcej
Magdalena Kosińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(21,09%)
Marzanna Ewa Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
19
(14,84%)
Grzegorz Smokowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
82
(64,06%)
Okręg 14
Filipów-ul. Fabryczna od nr 2 do nr 7A
Pokaż więcej
Anna Mentel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(27,10%)
Tomasz Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
27
(25,23%)
Marek Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
31
(28,97%)
Paweł Fałtynowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
20
(18,69%)
Okręg 15
Filipów-ul. Fabryczna od nr 7B do nr 16
Pokaż więcej
Wiesława Rogucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(47,42%)
Małgorzata Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY SUWALSZCZYZNY RAZEM
12
(12,37%)
Dorota Kiersztyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA ŚWIERZBINA
12
(12,37%)
Dariusz Jendzul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNĄ SPRAWĄ
27
(27,84%)