Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Śmieciuchówka , Morgi
Pokaż więcej
Tomasz Olszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
56
(45,90%)
Sylwester Milewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(54,10%)
Okręg 2
Kruszki, Iwaniszki
Pokaż więcej
Szymon Tomasz Szupień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(69,23%)
Rafał Bogdan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
24
(30,77%)
Okręg 3
Łanowicze Duże, Łanowicze Małe, Olszanka
Pokaż więcej
Marcin Lelo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
17
(15,74%)
Kazimierz Leończuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(63,89%)
Agnieszka Siwula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
22
(20,37%)
Okręg 4
Stara Pawłówka, Nowa Pawłówka
Pokaż więcej
Czesław Staniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
41
(37,61%)
Adam Stopko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(62,39%)
Okręg 5
Blenda, Bućki, Zarzecze
Pokaż więcej
Sławomir Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
84
(75,00%)
Halina Murawko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(17,86%)
Antoni Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
8
(7,14%)
Okręg 6
Przełomka, Wersele, Hańcza
Pokaż więcej
Anna Puza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
40
(47,06%)
Wojciech Rubin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(42,35%)
Urszula Nowosadko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
9
(10,59%)
Okręg 7
Krzywólka, Przystajne, Romanówka
Pokaż więcej
Wiesław Radzewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
44
(47,83%)
Daniel Rojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(43,48%)
Wacław Mentel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
8
(8,70%)
Okręg 8
Marek Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
37
(50,00%)
Danuta Kardel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(50,00%)
Okręg 9
Nowa Przerośl
Pokaż więcej
Teresa Kruszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
26
(37,68%)
Adam Bytowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(62,32%)
Okręg 10
Kolonia Przerośl II, Prawy Las
Pokaż więcej
Anna Kruszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
20
(19,23%)
Kamil Podziewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(80,77%)
Okręg 11
Kolonia Przerośl I, Zusenko
Pokaż więcej
Alicja Świerzbin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
32
(36,36%)
Monika Wolińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(63,64%)
Okręg 12
Przerośl-ul. Wielka, ul. Wiżańska, ul. Rynek, ul. Holendry, ul. Katowska
Pokaż więcej
Jadwiga Rynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
22
(20,75%)
Piotr Zygmunt Dyczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(63,21%)
Zofia Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
17
(16,04%)
Okręg 13
Przerośl-ul. S. Batorego, ul. K. Kamińskiego, ul. Kościelna, ul. Rydzewskiego, ul. Szkilówka, ul. Szlaszyńskiego, ul. Żabia
Pokaż więcej
Witold Sześciła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
41
(37,96%)
Andrzej Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(47,22%)
Bogdan Palewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
16
(14,81%)
Okręg 14
Przerośl-ul. Dworna od 1 do 21, 21A, 22, 23, od 24 do 43, ul. Spacerowa, ul. Suwalska, ul. Zusenkowska
Pokaż więcej
Dariusz Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ NASZEJ GMINY
39
(35,78%)
Damian Samsel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(44,95%)
Edyta Izabela Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
21
(19,27%)
Okręg 15
Przerośl-ul. Dworna 17A, 17B, 21B, 23A
Pokaż więcej
Anna Podziewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(38,82%)
Maria Jolanta Gajda-Pstrzoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ
52
(61,18%)