Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zawady Stare: ul. Akacjowa, ul. Młynowa, ul. Wesoła, ul. Kościuszki ul. Spacerowa
Pokaż więcej
Michał Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
55
(69,62%)
Zdzisław Kapica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
24
(30,38%)
Okręg 2
Zawady Stare: Plac Wolności, ul. Sienkiewicza do nr. 52
Pokaż więcej
Adam Wilczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
53
(74,65%)
Ewa Dmochowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
18
(25,35%)
Okręg 3
Zawady Borysówka tj. ul. Sienkiewicza od nr 53
Pokaż więcej
Elżbieta Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
42
(57,53%)
Zbigniew Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
31
(42,47%)
Okręg 4
Zawady-Kolonia
Pokaż więcej
Grzegorz Kulikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
56
(70,00%)
Tomasz Wilczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
24
(30,00%)
Okręg 5
Targonie-Krytuły , Konopki-Klimki, Targonie-Wity
Pokaż więcej
Janusz Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
58
(44,62%)
Witold Targoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
42
(32,31%)
Marek Pogorzelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA POGORZELSKIEGO
30
(23,08%)
Okręg 6
Targonie Wielkie
Pokaż więcej
Paweł Zajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
30
(31,58%)
Dariusz Targoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
63
(66,32%)
Tadeusz Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWADY
2
(2,11%)
Okręg 7
Konopki-Pokrzywnica
Pokaż więcej
Krystyna Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
25
(29,76%)
Mateusz Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
59
(70,24%)
Okręg 8
Łaś-Toczyłowo
Pokaż więcej
Michał Zajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
49
(55,06%)
Teresa Klepacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
40
(44,94%)
Okręg 9
Stare Krzewo, Nowe Krzewo, Cibory-Kołaczki, Cibory-Witki, Krzewo-Plebanki
Pokaż więcej
Tadeusz Wądołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
28
(32,94%)
Kazimierz Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
36
(42,35%)
Mateusz Wądołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WĄDOŁOWSKIEGO
21
(24,71%)
Okręg 10
Cibory Gałeckie, Cibory-Chrzczony, Cibory-Krupy, Cibory-Marki
Pokaż więcej
Wojciech Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
39
(33,62%)
Paweł Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
77
(66,38%)
Okręg 11
Nowe Chlebiotki, Stare Chlebiotki, Wieczorki
Pokaż więcej
Dariusz Wądołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
22
(20,75%)
Irenusz Czarnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
84
(79,25%)
Okręg 12
Nowe Grabowo, Stare Grabowo
Pokaż więcej
Wojciech Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
15
(31,91%)
Tadeusz Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
32
(68,09%)
Okręg 13
Góra Strękowa , Strękowa Góra, Kurpiki
Pokaż więcej
Adam Stypułkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
31
(43,06%)
Grzegorz Zajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
41
(56,94%)
Okręg 14
Piotr Domalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
16
(31,37%)
Wacław Zambrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
35
(68,63%)
Okręg 15
Maliszewo-Perkusy , Maliszewo-Łynki
Pokaż więcej
Agata Żebrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
49
(53,26%)
Andrzej Wądołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA GMINA
43
(46,74%)