Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Hajnówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
-
4
Bożena Maria Markiewicz
118
(1,43%)
-
2
Olga Rygorowicz
477
(5,77%)
-
1
Eugeniusz Saczko
520
(6,28%)
-
3
Alla Gryc
605
(7,31%)
-
8
Alicja Iwaniuk
56
(0,68%)
-
5
Piotr Oniszczuk
172
(2,08%)
-
7
Jarosław Marek Trochimczyk
144
(1,74%)
-
6
Lucyna Ruszuk
198
(2,39%)
-
9
Bazyl Stepaniuk
205
(2,48%)
-
10
Anatol Łapiński
386
(4,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Urszula Dźwilewska
30
(0,36%)
-
3
Krystyna Kośko
230
(2,78%)
-
4
Magdalena Niesteruk
55
(0,66%)
-
9
Aleksy Sacharuk
24
(0,29%)
-
5
Dorota Agnieszka Rudnicka
17
(0,21%)
-
8
Tadeusz Gawryluk
65
(0,79%)
-
7
Ireneusz Niczyporuk
44
(0,53%)
-
10
Jarosław Kiślak
81
(0,98%)
-
6
Katarzyna Grygoruk
29
(0,35%)
-
1
Joanna Kojło
212
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Marzanna Kowalska
34
(0,41%)
-
1
Henryk Łukaszewicz
263
(3,18%)
-
2
Lech Jan Michalak
283
(3,42%)
-
3
Bogusław Szczepan Łabędzki
859
(10,38%)
-
4
Anna Kozłowska
39
(0,47%)
-
5
Anna Olejniczak
31
(0,37%)
-
6
Rafał Kruszewski
42
(0,51%)
-
7
Adam Marek Berk
70
(0,85%)
-
9
Iwona Dawidziuk
56
(0,68%)
-
10
Krzysztof Osipiuk
38
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
-
10
Roman Kicel
31
(0,37%)
-
9
Michał Mateusz Rybiński
42
(0,51%)
-
1
Mirosław Romaniuk
800
(9,67%)
-
2
Anna Muskała
86
(1,04%)
-
3
Anna Lasota
124
(1,50%)
-
5
Alla Suprun
47
(0,57%)
-
4
Daniel Piotr Miszczuk
61
(0,74%)
-
8
Dorota Frankowska-Sajewicz
64
(0,77%)
-
6
Paweł Doliński
44
(0,53%)
-
7
Maria Kowalik
27
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Angelina Masalska
75
(0,91%)
-
8
Irena Martyniuk
78
(0,94%)
-
10
Mikołaj Aleksiuk
206
(2,49%)
-
3
Jerzy German
166
(2,01%)
-
5
Piotr Iwaniuk
97
(1,17%)
-
4
Czesław Kazimierz Młodzianowski
178
(2,15%)
-
2
Alina Miszczuk
95
(1,15%)
-
1
Piotr Rybak
435
(5,26%)
-
6
Walentyna Tyszko-Dubow
116
(1,40%)
-
7
Grzegorz Surel
119
(1,44%)
Okręg 2
Gminy Białowieża, Czyże, Hajnówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
-
1
Stefan Sadowski
215
(5,63%)
-
2
Jan Adamczuk
287
(7,51%)
-
3
Krzysztof Eugeniusz Petruk
305
(7,98%)
-
4
Alina Ginszt
223
(5,84%)
-
5
Halina Nikołajuk
30
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Barbara Leoniuk
170
(4,45%)
-
3
Włodzimierz Golonko
150
(3,93%)
-
2
Sergiusz Kojło
125
(3,27%)
-
5
Piotr Filimoniuk
357
(9,34%)
-
4
Walentyna Biryłko
76
(1,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Robert Sawicki
41
(1,07%)
-
1
Mariusz Agiejczyk
245
(6,41%)
-
2
Andrzej Łukasiewicz
141
(3,69%)
-
3
Anna Nikitiuk
0
(0%)
-
5
Irena Osipiuk
31
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
-
5
Łukasz Chaniło
36
(0,94%)
-
1
Mirosława Szpilko
251
(6,57%)
-
2
Sergiusz Niczyporuk
76
(1,99%)
-
3
Andrzej Piotr Dackiewicz
72
(1,88%)
-
4
Halina Chodakowska
227
(5,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Tamara Osipiuk
21
(0,55%)
-
1
Mateusz Damian Gutowski
342
(8,95%)
-
2
Eugenia Kondraciuk
116
(3,04%)
-
3
Marek Bagrowski
237
(6,20%)
-
4
Maria Chrościelewska
47
(1,23%)
Okręg 3
Gminy Czeremcha, Kleszczele, Dubicze Cerkiewne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
-
3
Agata Katarzyna Rychcik-Skibińska
66
(1,91%)
-
2
Stefan Niczyporuk
133
(3,85%)
-
1
Jan Korcz
712
(20,58%)
-
4
Mariusz Niczyporuk
63
(1,82%)
-
5
Marzanna Konobrocka
38
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Ewelina Kendyś
63
(1,82%)
-
3
Jan Kuptel
250
(7,23%)
-
5
Mirosław Łukianiuk
339
(9,80%)
-
1
Jarosław Gerasimiuk
429
(12,40%)
-
2
Monika Aleksiejuk
217
(6,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
-
2
Alina Snarska
100
(2,89%)
-
5
Leon Pszczołak
79
(2,28%)
-
1
Irena Paszkowska
219
(6,33%)
-
3
Łukasz Iwacik
99
(2,86%)
-
4
Irena Łogwiniuk
91
(2,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Justyna Tymoszewicz
60
(1,73%)
-
3
Marek Tyczyno
192
(5,55%)
-
2
Małgorzata Klimowicz
128
(3,70%)
-
1
Grzegorz Badowiec
91
(2,63%)
-
5
Helena Mojsewicz
90
(2,60%)
Okręg 4
Gminy Narew, Narewka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
-
1
Andrzej Skiepko
399
(11,96%)
-
2
Agnieszka Jarmocik
277
(8,30%)
-
3
Anna Simończuk
355
(10,64%)
-
4
Jerzy Oniskiewicz
175
(5,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Justyna Jarmocik
108
(3,24%)
-
5
Barbara Bielawska
79
(2,37%)
-
1
Mirosław Kulbacki
229
(6,86%)
-
2
Roman Ostapczuk
289
(8,66%)
-
3
Krzysztof Niemcunowicz
66
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT HAJNÓWKA
-
1
Tamara Moroz
210
(6,29%)
-
2
Dariusz Malisz
55
(1,65%)
-
5
Kamila Jakimiuk
194
(5,81%)
-
3
Andrzej Ostaszewski
55
(1,65%)
-
4
Sergiusz Birycki
186
(5,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Kabać
89
(2,67%)
-
3
Sylwia Iwanowska
29
(0,87%)
-
5
Grzegorz Skiepko
15
(0,45%)
-
1
Łukasz Zasim
484
(14,50%)
-
2
Konstanty Wawrzeniuk
43
(1,29%)