Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Sejny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSZCZYZNA RAZEM
-
1
Ryszard Grzybowski
279
(11,91%)
-
6
Mariusz Wiesław Leszczyński
61
(2,60%)
-
4
Aneta Kimszal
75
(3,20%)
-
2
Jolanta Gudajtis
76
(3,25%)
-
3
Zdzisław Tadeusz Czakis
121
(5,17%)
-
5
Aldona Sidor
25
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Siebert
214
(9,14%)
-
3
Bożena Mariola Łabutis
60
(2,56%)
-
2
Dorota Jagłowska
47
(2,01%)
-
5
Krzysztof Przeborowski
79
(3,37%)
-
4
Radosław Gryziewicz
110
(4,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
-
1
Halina Zofia Sawicka
43
(1,84%)
-
2
Irena Łączka
75
(3,20%)
-
6
Anna Namiotkiewicz
58
(2,48%)
-
4
Adam Gibas
30
(1,28%)
-
3
Krzysztof Jurgielanis
51
(2,18%)
-
5
Waldemar Pieczulis
81
(3,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
6
Tomasz Zdancewicz
60
(2,56%)
-
5
Barbara Miszkiel
53
(2,26%)
-
4
Biruta Staśkielunas
34
(1,45%)
-
1
Maciej Tomasz Plesiewicz
422
(18,02%)
-
2
Magdalena Liszkowska
104
(4,44%)
-
3
Janusz Krajewski
184
(7,86%)
Okręg 2
Gmina Sejny i Gmina Giby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSZCZYZNA RAZEM
-
1
Jan Skindzier
147
(4,53%)
-
2
Janusz Józef Moroz
295
(9,09%)
-
3
Stanisław Kwaterski
417
(12,84%)
-
4
Alicja Helena Raczkiewicz
6
(0,18%)
-
5
Henryka Nazaruk
19
(0,59%)
-
7
Józef Miszkiel
100
(3,08%)
-
6
Ewa Janulewicz
39
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Teresa Kamińska
7
(0,22%)
-
3
Marian Jerzy Gołaszewski
62
(1,91%)
-
6
Krzysztof Mariusz Skupski
197
(6,07%)
-
1
Lucyna Fidrych
246
(7,58%)
-
2
Stanisław Jastrzębski
268
(8,25%)
-
4
Małgorzata Stawiszyńska
58
(1,79%)
-
5
Przemysław Muraczewski
16
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
-
1
Piotr Franciszek Alszko
350
(10,78%)
-
3
Zygmunt Jan Matulewicz
36
(1,11%)
-
4
Sylwia Ramona Piwowarska
56
(1,72%)
-
2
Renata Sidorowicz
40
(1,23%)
-
5
Barbara Pokutko
63
(1,94%)
-
7
Bożena Gniazdowska
15
(0,46%)
-
6
Jerzy Sewastynowicz
10
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Mariusz Hołubowicz
17
(0,52%)
-
2
Dorota Pietruszkiewicz
51
(1,57%)
-
1
Józef Miszkiel
241
(7,42%)
-
4
Małgorzata Elżbieta Rytelewska
29
(0,89%)
-
6
Marek Polkowski
49
(1,51%)
-
3
Katarzyna Milewska
25
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
1
Eugeniusz Stanisław Kuklewicz
170
(5,24%)
-
2
Genowefa Andrulewicz
44
(1,36%)
-
5
Jan Piotr Wojciechowski
43
(1,32%)
-
3
Krzysztof Ogórkis
29
(0,89%)
-
4
Renata Fiedorowicz
47
(1,45%)
-
6
Katarzyna Pichalska
35
(1,08%)
-
7
Maciej Jurkiewicz
20
(0,62%)
Okręg 3
Gmina Krasnopol
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSZCZYZNA RAZEM
-
1
Józef Ryszard Stankiewicz
135
(10,83%)
-
2
Bolesław Jurkun
108
(8,67%)
-
5
Wioletta Maria Kamińska
1
(0,08%)
-
3
Jan Nowel
18
(1,44%)
-
4
Zofia Bobrowska
12
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Norbert Stanisław Nowacki
87
(6,98%)
-
2
Franciszek Alboszta
156
(12,52%)
-
3
Renata Małgorzata Cichanowicz
50
(4,01%)
-
5
Iwona Żegarska
38
(3,05%)
-
4
Marek Czarniecki
103
(8,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
-
4
Romuald Gajdziński
45
(3,61%)
-
3
Beata Sosnowska
41
(3,29%)
-
2
Bożena Bischoff
30
(2,41%)
-
1
Stanisław Żynda
33
(2,65%)
-
5
Wiesława Chrulska
15
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Halina Nowotniak
28
(2,25%)
-
3
Marek Stankiewicz
16
(1,28%)
-
2
Agnieszka Bednarska
23
(1,85%)
-
4
Mirosław Paszkiewicz
7
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
1
Alicja Wysocka
162
(13,00%)
-
3
Ernest Januszanis
45
(3,61%)
-
2
Agnieszka Borowska
40
(3,21%)
-
4
Tomasz Bąk
23
(1,85%)
-
5
Józef Krajewski
30
(2,41%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEJNEŃSZCZYZNA RAZEM
-
1
Rimas Racis
84
(5,61%)
-
2
Elwira Adamska
11
(0,73%)
-
3
Rimas Janulewicz
14
(0,94%)
-
4
Romuald Judycki
6
(0,40%)
-
5
Jolanta Gryguć
7
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Zyta Wołyniec
8
(0,53%)
-
5
Wojciech Kierejszys
41
(2,74%)
-
1
Jerzy Kogaczewski
85
(5,68%)
-
3
Franciszek Olgierd Szlaużys
61
(4,07%)
-
2
Iwona Aponik
74
(4,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
-
3
Aldona Teresa Staśkiewicz
7
(0,47%)
-
1
Jurata Bogdanowicz
17
(1,14%)
-
2
Józef Czernialis
7
(0,47%)
-
4
Stanisław Niewulis
2
(0,13%)
-
5
Bożena Sinkiewicz
4
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Pieczulis
24
(1,60%)
-
1
Józef Chmielewski
155
(10,35%)
-
3
Jan Aleksa
17
(1,14%)
-
4
Kamil Robak
28
(1,87%)
-
5
Danuta Emilia Bobin
21
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SEJNEŃSKA
-
2
Jolanta Malinowska - Wiaktor
144
(9,62%)
-
3
Waldemar Kazimierz Krakowski
124
(8,28%)
-
1
Antoni Baudzis
419
(27,99%)
-
5
Sylwester Niewulis
66
(4,41%)
-
4
Danuta Szymczyk
71
(4,74%)