Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Goniądz, Gmina Jaświły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Teresa Orzechowska
59
(1,56%)
-
3
Katarzyna Szmurło
53
(1,40%)
-
1
Ewa Iwona Grochowska
190
(5,01%)
-
2
Adam Gawina
38
(1,00%)
-
5
Sławomir Adam Rembeliński
40
(1,05%)
-
6
Mateusz Bochenko
56
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mariusz Zawadzki
116
(3,06%)
-
2
Zdzisława Pełszyńska
75
(1,98%)
-
5
Krystyna Pawełkowska
95
(2,50%)
-
6
Krzysztof Szczęsny
156
(4,11%)
-
1
Zbigniew Dembowski
681
(17,95%)
-
4
Jolanta Kotuk
139
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
-
2
Halina Bierć
104
(2,74%)
-
1
Jan Borowski
194
(5,11%)
-
6
Paweł Popowski
109
(2,87%)
-
5
Karol Grądzki
145
(3,82%)
-
3
Janina Cecylia Zajko
41
(1,08%)
-
4
Barbara Lićwinko
63
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Marek Suchodolski
40
(1,05%)
-
3
Katarzyna Monika Halicka
157
(4,14%)
-
5
Paweł Leszek Wróbel
40
(1,05%)
-
1
Joanna Kulikowska
292
(7,70%)
-
4
Kazimierz Tyborowski
23
(0,61%)
-
6
Irena Krystyna Berner
191
(5,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Poduch
124
(3,27%)
-
1
Jarosław Popowski
382
(10,07%)
-
4
Lucyna Irena Lorenc
61
(1,61%)
-
3
Mariusz Bykowski
69
(1,82%)
-
5
Anita Kawałko
61
(1,61%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Knyszyn, Gmina Jasionówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Adam Śledziewski
220
(6,40%)
-
2
Piotr Cybulski
43
(1,25%)
-
5
Anna Kurłowicz
27
(0,79%)
-
4
Renata Urszula Pochodin
16
(0,47%)
-
3
Adam Krzysztof Tracz
47
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Czarniecki
344
(10,00%)
-
3
Krzysztof Szaciło
180
(5,23%)
-
5
Andrzej Kamiński
148
(4,30%)
-
4
Małgorzata Maria Buzun
264
(7,68%)
-
2
Ludmiła Łapińska
194
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
-
3
Janina Stankiewicz
55
(1,60%)
-
2
Izabela Małgorzata Wałuszko
275
(8,00%)
-
1
Andrzej Matyszewski
421
(12,24%)
-
5
Krzysztof Bagiński
105
(3,05%)
-
4
Dorota Małgorzata Czerepko
60
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
3
Marta Joanna Bartnik
82
(2,38%)
-
1
Irena Wysocka
267
(7,76%)
-
2
Jan Polak
250
(7,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Karpowicz
116
(3,37%)
-
4
Grzegorz Siwiec
18
(0,52%)
-
3
Magdalena Zdanowicz
71
(2,06%)
-
1
Andrzej Franciszek Daniszewski
173
(5,03%)
-
5
Stanisław Rogalski
63
(1,83%)
Okręg 3
Gmina Krypno, Gmina Trzcianne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Daniel Kamiński
438
(12,88%)
-
2
Krzysztof Piotr Sulima
262
(7,71%)
-
4
Ewelina Kulesza
16
(0,47%)
-
3
Bogumiła Kozłowska
20
(0,59%)
-
5
Beata Rutkowska
33
(0,97%)
-
6
Karol Hodun
26
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Łukasz Kropiwnicki
222
(6,53%)
-
5
Łukasz Nowicki
138
(4,06%)
-
1
Barbara Pac
244
(7,18%)
-
4
Karol Laskowski
111
(3,26%)
-
2
Ewa Piekutowska
251
(7,38%)
-
6
Renata Jaworowska
11
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
-
1
Antoni Szymański
143
(4,21%)
-
3
Joanna Kitlas
507
(14,91%)
-
2
Bożena Pogorzelska
203
(5,97%)
-
5
Artur Waśniewski
9
(0,26%)
-
6
Robert Kondrakiewicz
92
(2,71%)
-
4
Agnieszka Agata Rafałko
17
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Zdzisław Dąbrowski
137
(4,03%)
-
3
Maria Brzostowska
15
(0,44%)
-
2
Ireneusz Olszewski
82
(2,41%)
-
4
Magdalena Anna Magnuszewska
33
(0,97%)
-
5
Grzegorz Wiśniewski
40
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Aneta Anna Dąbrowska
24
(0,71%)
-
2
Janina Purta-Wróbel
70
(2,06%)
-
4
Dariusz Jan Jabłonowski
17
(0,50%)
-
1
Wojciech Zalewski
215
(6,32%)
-
3
Marek Wąsecki
24
(0,71%)
Okręg 4
Miasto i Gmina Mońki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA UCZCIWIE - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Cezary Grygo
232
(4,19%)
-
2
Franciszek Średnicki
61
(1,10%)
-
4
Renata Gołębiewska
41
(0,74%)
-
3
Katarzyna Dudzińska
47
(0,85%)
-
5
Janusz Pisanko
9
(0,16%)
-
6
Krystyna Marianna Szeszko
52
(0,94%)
-
7
Andrzej Grygorczyk
36
(0,65%)
-
8
Krystyna Maria Kryńska
23
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Paweł Dąbrowski
74
(1,34%)
-
2
Piotr Grochowski
209
(3,77%)
-
5
Celina Sanik
100
(1,80%)
-
3
Jolanta Kalinowska
227
(4,10%)
-
1
Rafał Supiński
647
(11,68%)
-
7
Anna Oświecińska
93
(1,68%)
-
8
Krzysztof Norbert Pochodowicz
161
(2,91%)
-
6
Krystyna Skutnik
65
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BMN 2018
-
3
Barbara Stypułkowska
115
(2,08%)
-
5
Mariola Sajkowska
67
(1,21%)
-
4
Ewa Tekień
67
(1,21%)
-
6
Łukasz Sikorski
115
(2,08%)
-
1
Błażej Buńkowski
310
(5,59%)
-
2
Mirosław Radomski
231
(4,17%)
-
8
Krzysztof Falkowski
333
(6,01%)
-
7
Bogusław Trykoszko
48
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Dariusz Jaworowski
561
(10,12%)
-
2
Roman Klepadło
235
(4,24%)
-
4
Agnieszka Wykowska
81
(1,46%)
-
8
Marian Jabłoński
227
(4,10%)
-
6
Edward Woźniewski
105
(1,89%)
-
7
Dariusz Gwiazda
182
(3,28%)
-
3
Agnieszka Januszewska
50
(0,90%)
-
5
Agata Malinowska
94
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Beata Ciborowska
19
(0,34%)
-
4
Wiesław Jarocki
104
(1,88%)
-
1
Mariusz Popowski
114
(2,06%)
-
2
Mariola Janczyło
49
(0,88%)
-
5
Andrzej Tekień
36
(0,65%)
-
8
Włodzimierz Szypcio
281
(5,07%)
-
7
Bożena Magnuszewska
17
(0,31%)
-
6
Robert Grzegorz Wasilewski
23
(0,42%)