Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Feliksa Bernatowicza, Boczna, Os. Bohaterów Monte Cassino, Adama Chętnika, Edwarda Ciborowskiego, Długa, Dworna, Farna, Giełczyńska, Zygmunta Glogera, Górna, Grobla Jednaczewska, Jana z Kolna, Jatkowa, Kanalna, Kapucyńska, Kazimierza Wielkiego, Kaznodziejska, Kierzkowa, Klasztorna, Kolegialna, Stacha Konwy, Mikołaja Kopernika, Pl. Tadeusza Kościuszki, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywe Koło, Al. Legionów – od początku do Gen. Władysława Sikorskiego, Łagodna, Łąkowa, ks. bp. Stanisława Kostki Łukomskiego, 3 Maja, Marynarska, Nadnarwiańska, Pl. Niepodległości, Nowa, Nowogrodzka – od początku do Adama Chętnika (od nr 1 do nr 27a i od nr 2 do nr 44), Ogrodowa, Pl. Papieża Jana Pawła II, Piękna, Pocztarska, Pl. Pocztowy, Polowa, Projektowana, Radziecka, Raginisa, Rybaki, Rządowa, Sadowa, Senatorska, Henryka Sienkiewicza, Gen. Władysława Sikorskiego – od Al. Legionów do końca, Stara, Pl. Stary Rynek, Stawowa, Stefana Batorego, Stroma, Szkolna, Szosa Zambrowska, Kpt. Franciszka Szymańskiego, Torfowa, Wąska, Wiejska, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego – od początku do Zygmunta Glogera (od nr 4 do nr 8a i od nr 11 do 39), Woziwodzka, Zakątek, Zamiejska, Zatylna, Zaułek Cmentarny, Zawadzka – od Szosy Zambrowskiej do Gen. Władysława Sikorskiego (od nr 6 do nr 42 i od nr 11a do nr 23), Zdrojowa, Zielona, Pl. Zielony, Zjazd, Żwirki i Wigury, Żydowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO
-
4
Grzegorz Grabowski
3
(0,07%)
-
5
Wanda Szumowska
6
(0,14%)
-
1
Mirosław Robert Derewońko
87
(1,98%)
-
2
Irena Wejroch
13
(0,30%)
-
3
Zdzisław Kowalewski
9
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Dworakowski
329
(7,49%)
-
4
Elżbieta Rabczyńska
158
(3,60%)
-
3
Jadwiga Serafin
250
(5,69%)
-
2
Tadeusz Kowalewski
315
(7,18%)
-
5
Bogusława Domian-Kruszewska
164
(3,74%)
-
6
Grzegorz Rytelewski
41
(0,93%)
-
7
Janusz Nowicki
87
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Marek Bikowski
13
(0,30%)
-
5
Alicja Ciborowska
10
(0,23%)
-
1
Barbara Duda
73
(1,66%)
-
3
Karolina Wyrzykowska
7
(0,16%)
-
2
Kamil Karpik
62
(1,41%)
-
7
Dorota Kozioł
7
(0,16%)
-
6
Patryk Kowalczyk
7
(0,16%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Iwona Zacharzewska
65
(1,48%)
-
4
Paweł Pietrzak
48
(1,09%)
-
1
Stanisław Oszkinis
479
(10,91%)
-
5
Marzena Elżbieta Malinowska
55
(1,25%)
-
7
Andrzej Sutkowski
35
(0,80%)
-
2
Przemysław Filip Karwowski
139
(3,17%)
-
6
Agnieszka Sylwia Zakrzewska
34
(0,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Małgorzata Budziszewska
10
(0,23%)
-
1
Dariusz Jerzy Janicki
72
(1,64%)
-
4
Agnieszka Sendrowska
9
(0,21%)
-
3
Paweł Zysk
10
(0,23%)
-
5
Dorota Szlis
5
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA
-
1
Ewa Małgorzata Chludzińska
257
(5,85%)
-
6
Maciej Chludziński
18
(0,41%)
-
3
Małgorzata Danuta Sokołowska
49
(1,12%)
-
2
Andrzej Podsiadło
285
(6,49%)
-
7
Krzysztof Cieśliński
124
(2,82%)
-
4
Grażyna Wojewoda
15
(0,34%)
-
5
Andrzej Cezary Gatyński
7
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
-
1
Andrzej Janusz Grzymała
315
(7,18%)
-
4
Hanna Bożena Blusiewicz
70
(1,59%)
-
3
Dariusz Krzysztof Wojtkowski
86
(1,96%)
-
2
Ewelina Aleksandrowicz
82
(1,87%)
-
5
Jarosław Kaja
64
(1,46%)
-
6
Grażyna Nowacka-Borusiewicz
20
(0,46%)
-
7
Sandra Stępkowska
79
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Elżbieta Sabina Bączek
89
(2,03%)
-
2
Łukasz Brzeziński
63
(1,44%)
-
3
Wiesława Łempicka
79
(1,80%)
-
4
Krzysztof Staniórski
35
(0,80%)
-
5
Wojciech Wądołowski
22
(0,50%)
-
6
Agnieszka Wiśniewska
19
(0,43%)
-
7
Kamil Łukasz Mieczkowski
10
(0,23%)
Okręg 2
Akacjowa, Akademicka, Bartnicza, Bawełniana, Bazowa, Beztroska, Bliska, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chabrowa, Cicha, Ciepła, mjr Stanisława Cieślewskiego, Cisowa, Dębowa, Romana Dmowskiego, Dobra, Elbląska, Fabryczna, Głogowa, Grabowa, Harcerska, Jasna, Jaworowa, Jednaczewska, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńców, Kaktusowa, Kalinowa, Leona Kaliwody, Kanarkowa, Kanonierska, Kaszmirowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kolibrowa, Janusza Korczaka, Kraska, Kręta, Krucza, Krzywa, Księżycowa, Kurpiowska, Kwadratowa, Kwiatowa, Al. Legionów – od Gen. Władysława Sikorskiego do końca, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Lniarska, Łączna, Waleriana Łukasińskiego, Magazynowa, Makowa, Malinowa, Mała Kraska, Meblowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Nowogrodzka – od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46), Narodowych Sił Zbrojnych, Nowoprojektowana, Obrońców Łomży, Stanisława Ogrodnika, Opłotki, Partyzantów, Pawia, Piaski, Piaskowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Al. Józefa Piłsudskiego – od Spokojnej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Piwna, Podleśna, Pogodna, Poligonowa, Polna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poznańska, Promienna, Prosta, Ptasia, Kazimierza Pułaskiego, Pułkowa, 33 Pułku Piechoty, Przemysłowa, Przyjaźni, Przytulna, Radosna, Różana, Rzemieślnicza, Saperska, Gen. Władysława Sikorskiego – od początku do Al. Legionów, Marii Skłodowskiej Curie, Kpt. Franciszka Skowronka, Słowikowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strusia, Studencka, Strzelców Kurpiowskich, Szczęśliwa, Szeroka, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Świerkowa, Tkacka, Topolowa, Towarowa, Uśmiechu, Wesoła, Wiązowa, Wierzbowa, Bohdana Winiarskiego, Wiśniowa, Włókiennicza, Wojska Polskiego – od ul. Zygmunta Glogera do końca (od nr 10 i od nr 41), Wronia, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna, Zgody, Zielna, Żabia, Żurawia, Żwirowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REATUSZ MIROSŁAWA DEREWOŃKO
-
3
Jerzy Józef Pilski
7
(0,14%)
-
5
Helena Gacka
9
(0,18%)
-
4
Piotr Wagner
12
(0,23%)
-
2
Romuald Jakubowski
13
(0,25%)
-
1
Anna Maksymiuk
14
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jolanta Anna Karwowska
153
(2,99%)
-
1
Marianna Jóskowiak
561
(10,97%)
-
5
Mariusz Tarka
367
(7,18%)
-
3
Jacek Janusz Suchnicki
57
(1,11%)
-
2
Janusz Sławomir Mieczkowski
250
(4,89%)
-
6
Regina Kijewska
136
(2,66%)
-
7
Daniel Oliva
186
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Wróblewski
73
(1,43%)
-
3
Sławomir Matyjasiak
10
(0,20%)
-
4
Bogusława Marzena Brzozowska
8
(0,16%)
-
6
Rafał Zając
16
(0,31%)
-
2
Danuta Ciborowska
43
(0,84%)
-
5
Angelika Monika Dyrcz
4
(0,08%)
-
7
Katarzyna Duda
16
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bogusława Cymek
44
(0,86%)
-
1
Piotr Serdyński
743
(14,53%)
-
7
Robert Adam Bukowski
8
(0,16%)
-
6
Tomasz Dąbrowski
10
(0,20%)
-
4
Beata Halina Kiełczewska-Szmit
37
(0,72%)
-
3
Hanna Bożena Waniewska
88
(1,72%)
-
5
Janusz Józef Cieciórski
111
(2,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA
-
7
Krystyna Hoffman
19
(0,37%)
-
3
Marzena Zaniewska
59
(1,15%)
-
1
Dariusz Domasiewicz
314
(6,14%)
-
6
Agnieszka Pulwin
33
(0,65%)
-
4
Małgorzata Brzezińska
106
(2,07%)
-
2
Iwo Świątkowski
30
(0,59%)
-
5
Grzegorz Mieczkowski
36
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
-
1
Ireneusz Waldemar Cieślik
378
(7,39%)
-
3
Katarzyna Jarocka
184
(3,60%)
-
2
Irena Anna Gorzoch
144
(2,82%)
-
4
Ryszard Piotr Abramowski
27
(0,53%)
-
7
Wojciech Klimaszewski
224
(4,38%)
-
5
Artur Lipiński
65
(1,27%)
-
6
Marzena Kościuk
121
(2,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Józef Miśkiewicz
99
(1,94%)
-
1
Maciej Głaz
125
(2,44%)
-
2
Daria Włodkowska
47
(0,92%)
-
6
Alicja Joanna Choińska
18
(0,35%)
-
5
Piotr Syski
49
(0,96%)
-
4
Anna Maria Kadłubowska
35
(0,68%)
-
7
Adam Szuba
25
(0,49%)
Okręg 3
Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Bursztynowa, Chmielna, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Działkowa, Forteczna, Handlowa, Kamienna, Kryształowa, Hugona Kołłątaja, Konstytucji 3 Maja, Majowa, Stanisława Małachowskiego, Mazurska, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Juliana Ursyna Niemcewicza, Pana Tadeusza, Al. Józefa Piłsudskiego – od Al. Legionów do Zawadzkiej (od nr 14 do nr 32 i od nr 35 do nr 103), Bolesława Prusa, Przedwiośnie, Przykoszarowa, Pszczela, Gen. Mariana Stanisława Raganowicza, Władysława Reymonta, Rubinowa, Słodka, Słonecznikowa, Juliusza Słowackiego, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Strzelnicza, Szafirowa, Szosa do Mężenina, Jędrzeja Śniadeckiego, Tęczowa, Turkusowa, Konrada Wallenroda, Wiosenna, Ks. Kardynała Wyszyńskiego, Zawadzka-od Gen. Władysława Sikorskiego do końca, Zawady Przedmieście, Osiedle Zawady Przedmieście, Stefana Żeromskiego, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Olszewski
601
(8,03%)
-
3
Krzysztof Sychowicz
360
(4,81%)
-
4
Lech Śleszyński
208
(2,78%)
-
8
Joanna Wierciszewska
49
(0,65%)
-
6
Katarzyna Kupiec
164
(2,19%)
-
2
Wiesław Tadeusz Grzymała
457
(6,10%)
-
9
Paweł Marcińczyk
100
(1,34%)
-
7
Anna Dziemiańczuk
68
(0,91%)
-
5
Regina Lewańczuk
95
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Magdalena Kołodziejek
24
(0,32%)
-
2
Marta Rydzewska
63
(0,84%)
-
5
Edyta Elżbieta Kalinowska
7
(0,09%)
-
1
Maciej Truchel
60
(0,80%)
-
3
Radosław Ćwikliński
27
(0,36%)
-
6
Marcin Żukowski
10
(0,13%)
-
8
Malwina Malesa
19
(0,25%)
-
9
Małgorzata Jórzak
10
(0,13%)
-
7
Krzysztof Kamiński
17
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Edyta Śledziewska
881
(11,77%)
-
7
Alicja Łepkowska-Gołaś
32
(0,43%)
-
8
Tadeusz Piorunek
117
(1,56%)
-
2
Marzena Gałązka
181
(2,42%)
-
3
Agata Maria Rosiecka-Malinowska
9
(0,12%)
-
4
Joanna Dzierzgowska
29
(0,39%)
-
9
Adam Dębski
71
(0,95%)
-
5
Tadeusz Władysław Trepanowski
45
(0,60%)
-
6
Marek Wojciech Raszczyk
76
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA
-
3
Iwona Bronisława Chmielewska-Matyjaszczyk
239
(3,19%)
-
4
Ryszard Matuszewski
158
(2,11%)
-
8
Kinga Grzymkowska
19
(0,25%)
-
5
Stanisław Szostak
41
(0,55%)
-
6
Agnieszka Runo-Łada
23
(0,31%)
-
7
Hanna Waszkiewicz
62
(0,83%)
-
1
Wojciech Michalak
389
(5,20%)
-
9
Marek Malinowski
27
(0,36%)
-
2
Stanisław Kaczyński
117
(1,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
-
3
Marcin Grodzki
188
(2,51%)
-
4
Hanka Gałązka
243
(3,25%)
-
2
Witold Władysław Chludziński
218
(2,91%)
-
1
Mariusz Chrzanowski
643
(8,59%)
-
6
Sławomira Ewa Mariak
76
(1,02%)
-
5
Marcin Dębek
194
(2,59%)
-
7
Wojciech Paweł Pietruszewski
160
(2,14%)
-
9
Justyna Korytkowska
135
(1,80%)
-
8
Barbara Dolecka
3
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Izabela Cierpikowska
42
(0,56%)
-
1
Zbigniew Prosiński
510
(6,81%)
-
5
Tomasz Śniedko
25
(0,33%)
-
2
Anetta Abramowska
22
(0,29%)
-
7
Robert Karwowski
86
(1,15%)
-
3
Kazimierz Boguski
46
(0,61%)
-
9
Kazimierz Trzaska
8
(0,11%)
-
6
Anna Maria Chojnowska
25
(0,33%)
-
8
Dorota Rolak
8
(0,11%)
Okręg 4
Hipokratesa, Kasztelańska, Katyńska, Kazańska, Księcia Janusza I, Księcia Stanisława, Księżnej Anny, Por. Łagody, Mazowiecka, Owocowa, Al. Józefa Piłsudskiego – od początku do Zawadzkiej (od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 12), Rycerska, Sybiraków, Szmaragdowa, Talesa z Miletu
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kazimierz Święciński
147
(2,32%)
-
2
Krzysztof Niewiadomski
140
(2,21%)
-
1
Agnieszka Białobrzewska
542
(8,55%)
-
8
Tomasz Tyl
205
(3,23%)
-
5
Adam Zwierzyński
115
(1,81%)
-
4
Zofia Kurkowska
219
(3,46%)
-
6
Alicja Żelazna
190
(3,00%)
-
7
Zbigniew Zalewski
183
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Edyta Gawecka
19
(0,30%)
-
1
Marcin Marek Pieńkowski
142
(2,24%)
-
2
Żaneta Iwona Matyjasiak
37
(0,58%)
-
5
Kazimierz Szulc
12
(0,19%)
-
4
Alicja Baczewska
9
(0,14%)
-
6
Wojciech Bikowski
15
(0,24%)
-
7
Patryk Świerszcz
18
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Agnieszka Pianko
19
(0,30%)
-
2
Marcin Błogosławski
78
(1,23%)
-
3
Agata Agnieszka Podolak
124
(1,96%)
-
8
Rafał Mogielnicki
88
(1,39%)
-
6
Urszula Szymańska
12
(0,19%)
-
5
Tomasz Sokół
96
(1,51%)
-
7
Marian Ostrowski
5
(0,08%)
-
1
Maciej Andrzej Borysewicz
941
(14,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Tomasz Remiszewski
13
(0,21%)
-
3
Monika Kłys
15
(0,24%)
-
6
Adam Wędrak
17
(0,27%)
-
1
Magdalena Wdziękońska
97
(1,53%)
-
4
Sławomir Kozłowski
5
(0,08%)
-
5
Joanna Ogonowska
8
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA ŁOMŻA
-
4
Małgorzata Śliwka
29
(0,46%)
-
2
Jan Jarota
126
(1,99%)
-
1
Andrzej Wojtkowski
396
(6,25%)
-
3
Aleutyna Kołos
64
(1,01%)
-
6
Agata Arasimowicz
15
(0,24%)
-
8
Tadeusz Zaremba
150
(2,37%)
-
5
Sławomir Józef Wróbel
72
(1,14%)
-
7
Wojciech Trawiński
27
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA CHRZANOWSKIEGO
-
5
Marcin Dziekoński
119
(1,88%)
-
3
Artur Nadolny
244
(3,85%)
-
6
Rafał Przychodzeń
140
(2,21%)
-
2
Wanda Mężyńska
130
(2,05%)
-
1
Alicja Konopka
445
(7,02%)
-
4
Justyna Małgorzata Mieczkowska
49
(0,77%)
-
7
Iwona Winko
60
(0,95%)
-
8
Andrzej Korytkowski
223
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Małgorzata Iwona Mickiewicz
44
(0,69%)
-
3
Justyna Łepkowska
88
(1,39%)
-
2
Leszek Klepacki
152
(2,40%)
-
4
Patryk Warzyński
70
(1,10%)
-
5
Mariusz Sienicki
52
(0,82%)
-
7
Sławomir Ptaszyński
33
(0,52%)
-
8
Magdalena Chludzińska
56
(0,88%)
-
6
Wojciech Dąbrowski
42
(0,66%)