Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Drohiczyn, Gmina Dziadkowice, Gmina Grodzisk, Gmina Milejczyce, Gmina Perlejewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Anna Kobus
183
(2,29%)
-
1
Wiesław Klepacki
551
(6,91%)
-
7
Teresa Kostka
205
(2,57%)
-
4
Adam Fiłoc
172
(2,16%)
-
2
Józef Daniluk
454
(5,69%)
-
9
Bożena Teresa Bujno
644
(8,08%)
-
8
Dorota Kobus
82
(1,03%)
-
3
Jerzy Górski
471
(5,91%)
-
6
Andrzej Koc
405
(5,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jacek Godun
17
(0,21%)
-
7
Jarosław Okoczuk
12
(0,15%)
-
2
Grzegorz Plichta
28
(0,35%)
-
6
Agnieszka Leoniuk
17
(0,21%)
-
9
Mariusz Piotr Wisłocki
14
(0,18%)
-
4
Kornelia Sabina Ruszkowska - Sobkowiak
8
(0,10%)
-
1
Beata Teresa Siemaszko
117
(1,47%)
-
3
Jan Rój
138
(1,73%)
-
8
Julita Gawrysiuk
22
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Zalewski
721
(9,04%)
-
4
Monika Harkiewicz
118
(1,48%)
-
3
Marta Aleksiejuk
126
(1,58%)
-
5
Mirosław Jan Angielczyk
432
(5,42%)
-
6
Zdzisław Kryński
50
(0,63%)
-
8
Urszula Tararuj
44
(0,55%)
-
7
Adela Szabracka
62
(0,78%)
-
9
Sylwester Zgierun
515
(6,46%)
-
2
Franciszek Czarkowski
380
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
-
4
Sławomir Bondarczuk
183
(2,29%)
-
3
Władysław Aleksiejuk
144
(1,81%)
-
1
Mariusz Piotr Cieślik
865
(10,85%)
-
8
Ewelina Ignaciuk
29
(0,36%)
-
5
Katarzyna Maria Kamecka-Lach
84
(1,05%)
-
2
Jan Żeruń
560
(7,02%)
-
6
Barbara Wojciuk
66
(0,83%)
-
7
Beata Bernarda Jaroć
28
(0,35%)
-
9
Krzysztof Moczulski
28
(0,35%)
Okręg 2
Miasto Siemiatycze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Klepacki
366
(6,01%)
-
2
Henryk Boguszewski
453
(7,43%)
-
3
Krzysztof Zygmunt Andruszkiewicz
515
(8,45%)
-
4
Andrzej Kochański
306
(5,02%)
-
6
Barbara Dłuska
130
(2,13%)
-
7
Irmina Samosiuk
209
(3,43%)
-
5
Teresa Jadwiga Madejska
85
(1,40%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Jarosław Markiewicz
42
(0,69%)
-
1
Franciszek Krzysztof Żero
332
(5,45%)
-
4
Monika Golonko
47
(0,77%)
-
7
Konrad Karpiuk
82
(1,35%)
-
3
Grażyna Szczurowska
60
(0,98%)
-
5
Irena Werpechowska
62
(1,02%)
-
2
Eugeniusz Bereza
137
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Mikołaj Mantur
207
(3,40%)
-
2
Mariusz Obrycki
294
(4,83%)
-
1
Tadeusz Podoliński
232
(3,81%)
-
3
Przemysław Chraniuk
245
(4,02%)
-
5
Justyna Maria Owczarska
85
(1,40%)
-
7
Monika Wielogórska
119
(1,95%)
-
6
Elżbieta Radomska
109
(1,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kinga Derewońko
14
(0,23%)
-
1
Mariusz Andrzej Malewski
86
(1,41%)
-
4
Anna Kupińska
48
(0,79%)
-
2
Maria Bajdzińska
57
(0,94%)
-
3
Michał Korol
24
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
-
2
Mikołaj Żabiński
427
(7,01%)
-
3
Zenon Sielewonowski
139
(2,28%)
-
1
Bogusław Zduniewicz
416
(6,83%)
-
4
Ewa Romaniuk
58
(0,95%)
-
7
Paweł Kowalczyk
602
(9,88%)
-
5
Katarzyna Iwaniuk
68
(1,12%)
-
6
Irena Bator
37
(0,61%)
Okręg 3
Gmina Mielnik, Gmina Nurzec Stacja, Gmina Siemiatycze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Bobel
563
(11,03%)
-
7
Józef Dołoto
86
(1,68%)
-
2
Agnieszka Bersztolc
250
(4,90%)
-
6
Jadwiga Gronowska
141
(2,76%)
-
5
Natalia Fiedorczuk
80
(1,57%)
-
3
Tomasz Marks
166
(3,25%)
-
4
Piotr Nalewajek
147
(2,88%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mariusz Paweł Pyzowski
381
(7,46%)
-
5
Ewa Magdalena Iwaniak
40
(0,78%)
-
2
Adela Halina Wrona
291
(5,70%)
-
3
Elżbieta Szymańska
165
(3,23%)
-
6
Eugeniusz Czyrynda
23
(0,45%)
-
7
Grażyna Łożecka
68
(1,33%)
-
4
Roman Ekonomiuk
23
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Ernest Krauze
140
(2,74%)
-
1
Jan Markiewicz
623
(12,20%)
-
3
Anna Izabela Bojarska
25
(0,49%)
-
5
Sławomir Kaliszuk
21
(0,41%)
-
7
Elżbieta Wierchow
71
(1,39%)
-
2
Edward Zaremba
153
(3,00%)
-
4
Helena Datczuk
163
(3,19%)
KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE
-
2
Irena Wysocka
275
(5,39%)
-
1
Jerzy Szawkało
410
(8,03%)
-
4
Mirosław Wierchow
198
(3,88%)
-
3
Wiesława Sobieszuk
274
(5,37%)
-
7
Tomasz Kożuchowski
150
(2,94%)
-
6
Amanda Monika Kuźmiuk
71
(1,39%)
-
5
Jolanta Sobesiuk
108
(2,12%)