Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina: Dąbrowa Białostocka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
5
Anna Sićko
57
(1,27%)
-
3
Tomasz Lewko
60
(1,34%)
-
1
Jarosław Budnik
288
(6,42%)
-
2
Maciej Sulik
349
(7,78%)
-
4
Ewelina Weronika Jackiewicz
14
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Alicja Rysiejko
524
(11,68%)
-
2
Romuald Gromacki
529
(11,79%)
-
3
Romuald Gniedziejko
180
(4,01%)
-
5
Ryszard Myśliwiec
120
(2,67%)
-
4
Teresa Wysocka
115
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA RAZEM
-
3
Piotr Majewski
89
(1,98%)
-
2
Zofia Danilewicz
83
(1,85%)
-
1
Jerzy Białomyzy
453
(10,09%)
-
4
Kazimierz Antonik
103
(2,30%)
-
5
Agnieszka Poważa
135
(3,01%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
2
Jarosław Tomasz Matyjasek
53
(1,18%)
-
1
Stanisław Grajewski
334
(7,44%)
-
3
Łucja Kozioł
74
(1,65%)
-
4
Bożena Krahel
68
(1,52%)
-
5
Stanisław Kirejczyk
55
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
3
Tomasz Konstańczuk
52
(1,16%)
-
5
Katarzyna Rudzik
161
(3,59%)
-
2
Rafał Jarmoszko
259
(5,77%)
-
1
Jarosław Sulik
290
(6,46%)
-
4
Katarzyna Izabela Bujnowska
43
(0,96%)
Okręg 2
Gminy: Janów, Korycin, Suchowola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
4
Magdalena Sitko
61
(1,13%)
-
6
Sławomir Kraśnicki
137
(2,54%)
-
3
Ewa Kołpak
64
(1,19%)
-
1
Stanisław Kopciewski
166
(3,08%)
-
2
Zbigniew Dziedzicki
191
(3,54%)
-
5
Bożena Halina Szałkowska
50
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Szczygielska
232
(4,30%)
-
6
Łucja Gałażyn
42
(0,78%)
-
1
Jerzy Omielan
1 042
(19,30%)
-
4
Anna Sieńko
42
(0,78%)
-
3
Paweł Chwiećko
101
(1,87%)
-
5
Artur Jan Kitlasz
50
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bożena Jolanta Jelska-Jaroś
1 120
(20,75%)
-
6
Agnieszka Wirkowska
81
(1,50%)
-
4
Zbigniew Lengiewicz
55
(1,02%)
-
5
Alfred Turel
77
(1,43%)
-
2
Jerzy Karpienia
375
(6,95%)
-
3
Irena Pycz
269
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA RAZEM
-
4
Maria Izabela Walejewska
41
(0,76%)
-
2
Bogusław Zarzecki
144
(2,67%)
-
1
Kazimierz Marciszel
92
(1,70%)
-
3
Helena Sobolewska
63
(1,17%)
-
5
Anna Matyskieł
12
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
6
Ewa Zofia Kalinowska
18
(0,33%)
-
1
Krzysztof Lech
226
(4,19%)
-
3
Anna Maria Micun Kursa
69
(1,28%)
-
4
Dawid Kolenda
148
(2,74%)
-
5
Dorota Jolanta Krynicka
30
(0,56%)
-
2
Józef Bochenko
231
(4,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
3
Anna Rafałowicz
23
(0,43%)
-
1
Remigiusz Jarocki
52
(0,96%)
-
2
Ewa Wiesława Siwicka
68
(1,26%)
-
4
Łukasz Kulikowski
21
(0,39%)
-
5
Tomasz Andrukiewicz
5
(0,09%)
Okręg 3
Gminy: Krynki, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
3
Walenty Jarosz
186
(2,47%)
-
1
Kazimierz Łabieniec
371
(4,92%)
-
2
Paweł Łabanowicz
317
(4,20%)
-
4
Krystyna Sawicka
266
(3,53%)
-
7
Ewa Charytoniuk
140
(1,86%)
-
6
Małgorzata Stasiulewicz
167
(2,21%)
-
5
Mariusz Stefanowicz
229
(3,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Kitlas
37
(0,49%)
-
1
Stanisław Fiedorowicz
346
(4,59%)
-
4
Ewelina Mozolewska
75
(0,99%)
-
3
Jan Kwiatkowski
165
(2,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grzegorz Skórski
576
(7,64%)
-
1
Krzysztof Pawłowski
845
(11,21%)
-
7
Magdalena Klimiuk
137
(1,82%)
-
4
Mirosław Józef Moczydłowski
64
(0,85%)
-
5
Elżbieta Stanisława Czeremcha
289
(3,83%)
-
6
Jolanta Szyszko
122
(1,62%)
-
3
Jerzy Citko
278
(3,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA RAZEM
-
1
Aleksy Oleksza
439
(5,82%)
-
3
Mariusz Czaban
99
(1,31%)
-
7
Lilla Rećko
43
(0,57%)
-
4
Katarzyna Janucik
27
(0,36%)
-
5
Maria Teresa Bosteels
89
(1,18%)
-
6
Krzysztof Malczyk
57
(0,76%)
-
2
Wojciech Obiała
201
(2,67%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
2
Stanisław Bułach
296
(3,93%)
-
4
Jerzy Bieluci
109
(1,45%)
-
1
Marta Stasiulewicz
309
(4,10%)
-
6
Magdalena Hryniewiecka
50
(0,66%)
-
3
Elżbieta Rapiej
0
(0%)
-
5
Tomasz Fiedorowicz
63
(0,84%)
-
7
Antoni Morgiewicz
65
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
1
Wiesław Hańczaruk
276
(3,66%)
-
2
Stanisław Marculewicz
194
(2,57%)
-
3
Bogdan Słoma
236
(3,13%)
-
7
Ewa Panasiuk
103
(1,37%)
-
4
Dorota Polewko
102
(1,35%)
-
6
Waldemar Borkowski
130
(1,72%)
-
5
Elżbieta Szymczyk
41
(0,54%)
Okręg 4
Gmina : Sokółka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU
-
7
Anna Milewska
8
(0,07%)
-
1
Łukasz Moździerski
605
(5,48%)
-
3
Zbigniew Tochwin
66
(0,60%)
-
4
Wojciech Januszkiewicz
366
(3,32%)
-
2
Piotr Żuk
452
(4,09%)
-
6
Teresa Malewicz
31
(0,28%)
-
5
Jolanta Rokicka
55
(0,50%)
-
9
Elżbieta Babynko
42
(0,38%)
-
8
Paweł Czepiel
25
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Mariusz Gurzyński
139
(1,26%)
-
2
Halina Rećko
102
(0,92%)
-
7
Tomasz Goławski
61
(0,55%)
-
5
Stanisław Kieżel
221
(2,00%)
-
1
Stanisław Kozłowski
412
(3,73%)
-
6
Maria Szkuta
103
(0,93%)
-
4
Marta Półtorzycka
174
(1,58%)
-
8
Małgorzata Bułatewicz
48
(0,43%)
-
9
Adam Marian Kowalczuk
640
(5,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jarosław Sylwester Hołownia
436
(3,95%)
-
2
Krzysztof Krasiński
309
(2,80%)
-
7
Martyna Żółtko
38
(0,34%)
-
8
Jolanta Suchowolec
22
(0,20%)
-
1
Piotr Rećko
1 771
(16,04%)
-
3
Mirosław Jan Mikołajczyk
188
(1,70%)
-
6
Barbara Grynczel
176
(1,59%)
-
5
Maciej Szczęsnowicz
133
(1,20%)
-
9
Jolanta Lichanów
62
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA RAZEM
-
7
Bożena Turycz
59
(0,53%)
-
5
Maria Radecka
76
(0,69%)
-
1
Janusz Tadeusz Pawłowski
307
(2,78%)
-
3
Bożena Tomaszewska
84
(0,76%)
-
2
Tomasz Potapczyk
774
(7,01%)
-
6
Krystyna Puciłowska
66
(0,60%)
-
4
Andrzej Szumiło
267
(2,42%)
-
9
Krzysztof Zalewski
95
(0,86%)
-
8
Mirosław Grabowicz
32
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
-
4
Janina Olechno
73
(0,66%)
-
5
Ewelina Kucharewicz
36
(0,33%)
-
8
Adam Juchnik
530
(4,80%)
-
7
Krystyna Giełda
43
(0,39%)
-
6
Rafał Grzesik
8
(0,07%)
-
1
Bogusława Szczerbińska
330
(2,99%)
-
2
Piotr Rygasiewicz
383
(3,47%)
-
3
Elżbieta Borowska
202
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA 2018
-
1
Stanisław Małachwiej
334
(3,03%)
-
4
Jolanta Katarzyna Matczak
126
(1,14%)
-
8
Ewa Olszewska
22
(0,20%)
-
6
Agnieszka Kowalewska
91
(0,82%)
-
9
Franciszek Budrowski
99
(0,90%)
-
2
Wojciech Rećko
134
(1,21%)
-
3
Jerzy Łazarewicz
128
(1,16%)
-
5
Dorota Gutowska
33
(0,30%)
-
7
Aneta Wasilewska-Rochalska
21
(0,19%)