Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bielsk Podlaski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
5
Zbigniew Hryniewicki
211
(2,03%)
-
2
Bożena Grotowicz
233
(2,24%)
-
1
Adam Miron Łęczycki
718
(6,90%)
-
4
Marzenna Elżbieta Perzyna
210
(2,02%)
-
7
Arkadiusz Sidorski
199
(1,91%)
-
6
Monika Piotrowska-Śliwińska
191
(1,83%)
-
10
Anatol Wasiluk
550
(5,28%)
-
9
Mateusz Sadowski
140
(1,34%)
-
3
Andrzej Leszczyński
298
(2,86%)
-
8
Barbara Żarska-Wyłucka
254
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
-
5
Tamara Rusaczyk
303
(2,91%)
-
10
Sławomir Mojsik
103
(0,99%)
-
8
Jerzy Czykwin
160
(1,54%)
-
4
Ałła Sosna-Pawluczuk
435
(4,18%)
-
6
Elżbieta Nalewajko-Iwaniuk
290
(2,79%)
-
2
Bazyli Leszczyński
521
(5,00%)
-
3
Maria Ryżyk
471
(4,52%)
-
1
Piotr Bożko
650
(6,24%)
-
7
Elżbieta Fionik
383
(3,68%)
-
9
Łukasz Kuczyński
222
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Tomasz Gierasimiuk-Chomicki
114
(1,09%)
-
1
Kazimierz Czarkowski
383
(3,68%)
-
8
Irena Bodzewicz
17
(0,16%)
-
3
Romuald Borowski
134
(1,29%)
-
4
Mirosław Mucha
66
(0,63%)
-
7
Marek Wardecki
101
(0,97%)
-
5
Lucyna Wojeńska
95
(0,91%)
-
6
Zdzisława Gołębiecka
94
(0,90%)
-
10
Małgorzata Dąbrowska
65
(0,62%)
-
2
Jan Radkiewicz
553
(5,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Jacek Stosiak
49
(0,47%)
-
6
Katarzyna Roszczyc
32
(0,31%)
-
3
Angelika Makowiecka
24
(0,23%)
-
4
Katarzyna Pietrzykowska
8
(0,08%)
-
2
Małgorzata Karczewska
78
(0,75%)
-
1
Marcin Moczulski
76
(0,73%)
-
5
Patryk Hryniewicki
36
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TAŃCA
-
3
Alina Dzierżanowska
51
(0,49%)
-
1
Bazyli Śliwka
98
(0,94%)
-
2
Rafał Laszuk
42
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE
-
4
Jerzy Leszczyński
68
(0,65%)
-
1
Walenty Korycki
878
(8,43%)
-
2
Zdzisław Tworkowski
367
(3,53%)
-
8
Alina Kopacka
22
(0,21%)
-
6
Alina Baranowska
46
(0,44%)
-
7
Krzysztof Piotrowski
49
(0,47%)
-
5
Agnieszka Daniluk
58
(0,56%)
-
9
Jerzy Olszewski
50
(0,48%)
-
3
Natalia Rajewska
180
(1,73%)
-
10
Stanisław Artur Żero
35
(0,34%)
Okręg 2
Miasto Brańsk, Gmina Brańsk, Gmina Rudka, Gmina Orla, Gmina Boćki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
4
Eugeniusz Ożarowski
198
(2,16%)
-
2
Zbigniew Jan Szpakowski
553
(6,05%)
-
7
Agnieszka Nieroda
84
(0,92%)
-
6
Barbara Stefania Sawicka
268
(2,93%)
-
5
Kazimierz Kowalczuk
174
(1,90%)
-
1
Sławomir Jerzy Snarski
999
(10,92%)
-
3
Maria Mariola Maksymiuk
217
(2,37%)
-
8
Eugeniusz Jarosław Jakimiuk
91
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
-
5
Marek Mojsik
69
(0,75%)
-
1
Mirosław Bałło
611
(6,68%)
-
4
Walentyna Tokajuk
104
(1,14%)
-
3
Maria Tomczuk
131
(1,43%)
-
2
Walenty Jurczuk
275
(3,01%)
-
6
Marta Osa
183
(2,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Anna Chodowiec
314
(3,43%)
-
1
Agata Puchalska
652
(7,13%)
-
2
Józef Michałowski
777
(8,50%)
-
4
Sergiusz Martynowicz
90
(0,98%)
-
7
Małgorzata Maria Rzewuska-Mirończuk
63
(0,69%)
-
5
Andrzej Krzemień
300
(3,28%)
-
6
Grzegorz Wasielewski
454
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TAŃCA
-
1
Tomasz Pietraszko
32
(0,35%)
-
4
Krzysztof Głowacki
17
(0,19%)
-
5
Jolanta Pietraszko
17
(0,19%)
-
3
Stanisław Nikonowicz
37
(0,40%)
-
2
Iwona Jewiuk
34
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE
-
5
Katarzyna Paprocka
84
(0,92%)
-
6
Jan Gałuszewski
52
(0,57%)
-
7
Ewa Kondratiuk
49
(0,54%)
-
8
Adam Dąbrowski
39
(0,43%)
-
1
Maciej Bobel
1 005
(10,99%)
-
3
Katarzyna Dobroczyńska
106
(1,16%)
-
2
Krzysztof Bazylewski
606
(6,63%)
-
4
Joanna Bańkowska
461
(5,04%)
Okręg 3
Gmina Bielsk Podlaski, Gmina Wyszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
-
2
Agnieszka Anna Łuczaj
220
(4,54%)
-
4
Aleksander Lementowski
228
(4,70%)
-
5
Andrzej Tarasiuk
243
(5,01%)
-
3
Piotr Pawluczuk
340
(7,01%)
-
1
Zofia Małgorzata Tymińska
353
(7,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BIELSKA
-
2
Andrzej Artemiuk
126
(2,60%)
-
3
Sylwia Grygoruk
55
(1,13%)
-
1
Jan Bartoszuk
211
(4,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Agata Stalewska
196
(4,04%)
-
2
Paweł Borowski
217
(4,48%)
-
1
Jan Niewiński
560
(11,55%)
-
4
Tomasz Łuczaj
106
(2,19%)
-
5
Anna Mierzwińska
111
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Elżbieta Moczulska
30
(0,62%)
-
3
Robert Antoniuk
46
(0,95%)
-
2
Krzysztof Przychodzień
54
(1,11%)
-
1
Andrzej Bondaruk
220
(4,54%)
-
5
Beata Zawadzka
91
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TAŃCA
-
1
Maria Żukowska
57
(1,18%)
-
3
Czesław Żukowski
6
(0,12%)
-
2
Jarosław Tomczuk
28
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE
-
1
Adam Gołębiecki
497
(10,25%)
-
3
Waldemar Wasilewski
247
(5,09%)
-
2
Piotr Łobasiuk
172
(3,55%)
-
4
Jolanta Pietrzykowska
124
(2,56%)
-
5
Alfreda Zawadzka
310
(6,39%)