Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:1.

Zakończenie meczu
Koniec! Jagiellonia wygrywa u siebie 1:0 z Wisłą.

94′
Ważne zdarzenie
Sergei Pareiko wygrał walkę o górną piłkę, ale piłka po jego strzale znacznie minęła bramkę gospodarzy.

93′
Maciej Makuszewski utrzymał piłkę w narożniku boiska na swojej połowie. Thiago Cionek wybija piłkę na rożny.
93′
Alan Uryga poza boiskiem. Zmęczenie, albo skórcze daje się we znaki młodemu zawodnikowi Wisły.

91′
Komentarz
Sędzia dolicza aż 4 minuty.
91′
Zwykły wpis
Dragan Paljić dośrodkowuje z rzutu wolnego, Junior Diaz zgrywa piłkę, ale nikt nie doszedł do zagrania obrońcy Wisły.
89′
Zwykły wpis
Luka Pejović za słabo dośrodkował z rzutu wolnego. Po chwili Czarnogórzec faulowany przez Cezarego Wilka

88′
Zwykły wpis
Zakotłowało się w polu karnym Jagielloni. Ale skacząca piłka i niekontrolowana przez nikogo opuszcza boisko. Zacznie Grzegorz Sandomierski.
87′
Zwykły wpis
Grzegorz Rasiak ładnym kółeczkiem zgubił atakującego przeciwnika, ale podał za plecy Tomasza Kupisza.
86′
Zwykły wpis
Ivia Iliev ładnym podaniem do Andraża Kirma przypomniał o swojej obecności. Słoweniec strzelał za słabo by pokonać Grzegorza Sandomierskiego.
84′
Zwykły wpis
Andraż Kirm powinien poćwiczyć na treningach dośrodkowania. Piłka poszybowała na wiwat
83′
Zwykły wpis
Grzegorz Sandomierski pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Michaela Lameya.

79′
Bardzo dobra interwencja Grzegorza Sandomierskiego, który nogą zatrzymał zgranie Andraża Kirma w stronę Cwetana Genkova.
78′
Zmiana zawodnika
"Izraelska" zmiana w Wiśle: Maor Melikson wchodzi za Davida Bitona.
77′
Żółta kartka
Alexis Norambuena też ukarany "żółtkiem".
76′
Michael Lamey dostaje żółtą kartkę. Był najbardziej "aktywny" w rozmowach.

75′
Zwykły wpis
Skończyło się na ostatnim upomnieniu...
74′
Maciej Makuszewski ostro faulowany przez Juniora Diaza. Może być czerwona kartka, a 20 zawodników próbuje nagle znalazło się przy arbitrze.
73′
Cwetan Genkov chciał wymusić rzurt karny. Żółta kartka dla Bułgara.

70′
Grzegorz Rasiak zmienia Jana Pawłowskiego.
68′
Zwykły wpis
Kolejny rzut wolny dla Wisły.
68′
Zwykły wpis
Patryk Małecki prostopadle podaje do Davida Bitona. Thiago Cionek próbujje wślizgiem wybić piłkę, ale trafia w napastnika Wisły. PIłka trafia do Grzegorza Sandomierskiego.
60′
Zwykły wpis
Tomasz Jirsak strzela zza pola karnego, ale zbyt lekko, by pokonać Grzegorza Sandomierskiego.
59′
Zwykły wpis
Podanie, bo tego nie można nazwać strzałem, Alana Urygi w stronę Grzegorza Sandomierskiego. Piłka wpada do "koszyczka" bramkarza Jagielloni.

55′
Zwykły wpis
Thiago Cionek zastospował szarżę Andraża Kirma na prawej stronie i pozwolił piłce opuścić boisko. Od bramki zacznie Grzegorz Sandomierski.
52′
Zwykły wpis
Tomasz Kupisz dośrodkowuje z prawej strony. Junior Diaz klatką piersiową zgrywa piłkę do Sergeia Pareiki.

50′
Zwykły wpis
Andraż Kirm przejął piłkę na lewej stronie, ściął do środka i próbował strzelać na bramkę Grzegorza Sandomierskiego, ale za lekko i obrońcy wybijają futbolówkę.