Relacja z meczu Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:1.

162 gol Tomasza Frankowskiego

95′
Zakończenie meczu
Rzut rożny dla Legii Warszawa. Radovic dośrodkowuje na nogę zawodnika Jagielloni Białystok i kończy się spotkanie. Zasłużony remis. Legia pozostaje liderem ekstraklasy. Należy pochwalić podopiecznych Tomasza Hajty za dobrą grę. Zawodnicy Jagielloni momentami byli lepsi od Legii Warszawa.

95′
94′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Thiago Cionka.
94′
Żóła kartka dla Nacho Novo

93′
Żółta kartka za przedłużanie gry dla Grzegorza Sandomierskiego.
92′
Zmiana zawodnika
Z boiska schodzi Maciej Makuszewski a w jego miejsce Robert Arzumanjan.

89′
Druga żółta kartka (i czerwona)
Pejovic ogląda czerwoną kartkę
88′
Zwykły wpis
Ależ sytuację zmarnował Ismael Blanco. Po strzale Gola piłka dochodzi wprost pod nogi Blanco, który strzela w bramkarza Jagielloni Białystok.Dogodniejszej sytuacji Legia Warszawa może już dzisiaj nie mieć.

83′
Zwykły wpis
Ależ kapitalna parada Grzegorza Sandomierskiego.Blanco był bliski strzelenia gola Jagielloni Białystok. Zawodnik Wojskowych wszedł między dwóch obrońców i uderzył niekonwencjonalnie piłkę a tam świetnie zachował się bramkarz Jagielloni Białystok.
81′
Z boiska schodzi Żyro a w jego miejsce Blanco.

77′
Zwykły wpis
Ljuboja dośrodkowuje na głowę Radovia. Piłka lobuje Sandomierskiego i spada na górną siatkę. Po chwili Ljuboja przewraca się w starciu z Cionkiem. Sędzia nakazuje grać dalej.
75′
Zwykły wpis
Wawrzyniak popisuje się świetnym podaniem do Radovicia, który wywraca się w polu karnym. Po chwili świetnie w obronie zatrzymuje Kupisza Nacho Novo.

69′
Z boiska schodzi Michał Kucharczyk a w jego miejsce Nacho Novo.
68′
Z boiska schodzi dobrze spisujący się Marcin Burkhardt a w jego miejsce Dawid Plizga.
66′
Zwykły wpis
Już drugi błąd tego typu w drugiej połowie. Astiz niedokładnie podaje na skrzydło i piłka wychodzi na aut. Jagiellonia szybko jednak traci piłkę na rzecz Legii Warszawa.

69′
68′
66′
Zwykły wpis

62′
Gol
Faulowany Ljuboja. Duży błąd Tomasza Bandrowskiego.Rzut wolny dla Legii Warszawa. Dwadzieścia cztery metry do bramki Sandomierskiego. Ljuboja i mamy REMIS przy Łazienkowskiej. Perfekcyjnie wykonany rzut wolny. Ljuboja pokazał jaką wartość daje drużynie.
60′
Gol
GOOOL!. Ależ znakomite dośrodkowanie Pejovicia, które wykańcza głową Tomasz Frankowski. Świetna akcja drużyny Jagielloni Białystok. Teraz sytuacja Legii Warszawa jest bardzo ciężk

Więcej na stronie: Ekstraklasa.net