#WspieramyLokalnyBiznes - sport i fitness - te firmy działają online i zdalnie w podlaskim

N360
N360
Czy wiesz, że w podlaskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w podlaskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z podlaskiego, w branży „sport i fitness”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w podlaskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „sport i fitness”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

SPORT I FITNESS - usługi (siłownie i indywidualne plany treningowe, treningi zdalne etc.)

Białystok

Adam Bartosiak

Pomagam w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki. Indywidualnie dopasowuję programy ćwiczeń w formie VIDEO oraz dobieram odpowiednią dietę każdemu swojemu podopiecznemu uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia, oraz charakter. Przez lata gromadziłem rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w kształtowaniu sylwetek i dziesiątki zadowolonych ze współpracy ze mną klientów, jest gwarancja sukcesu ????

Indywidualne plany żywieniowo-treningowe, treningi personalne, prowadzenie online


Yoga shala

_Nowa szkoła jogi
w ścisłym centrum Białegostoku

Bogata oferta zajęć
dla początkujących i zaawansowanych

Zajęcia poranne, wieczorne, weekendowe, indywidualne oraz dla firm

Wejdź na naszą stronę, napisz lub zadzwoń
i zapisz się na zajęcia_

Jesteśmy nową szkołą jogi w ścisłym centrum Białegostoku. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dla początkujących i zaawansowanych. Aktualnie możesz ćwiczyć z nami on-line.


BRAWO Białystok - gimnastyka artystyczna

Jesteśmy licencjonowanym klubem Polskiego Związku Gimnastycznego, który szkoli dziewczynki w olimpijskiej dyscyplinie: gimnastyce artystycznej.


Zobacz inne branże w regionie

Z pasji do szycia powstało niezwykłe miejsce w Zielonej Górze

Wideo

Dodaj ogłoszenie