Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 20
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
fot. allegro/rzeczyodserca.pl

WOŚP 2020. Zobacz najciekawsze aukcje z Polski i Podlaskiego [galeria]

100 km "uskim" motocyklem nad Biebrzą i Narwią

Gratka dla miłośników Podlasia. Przejażdżka "ruskim" motocyklem z koszem po Dolinie Biebrzy i jej rozlewiskach oraz brzegi Narwi. Zwiedzisz ciekawe miejsca, podpatrzysz przyrodę. Proponowane miejsca to "Carska Droga" i przejazd nią, wieża widokowa i widok na biebrzańskie łąki, "Długa Luka". Giełczyn i stary drewniany kościół z 1777r w którym bywała Maria Skłodowska. Góra Strękowa - Polskie Termopile - miejsce walk w 1939 i obrona Wizny, ruiny schronu kpt. Władysława Raginisa i miejsce jego pochówku, stąd też rozpościera się piękny widok na rozlewiska Narwi. Sambory - stare średniowieczne grodzisko leżące przy ujściu Biebrzy do Narwi datowane na XI - XIII w. Możesz też samemu zaplanować swoją trasę i co chcesz zobaczyć na Podlasiu. TU LINK DO AUKCJI

Zobacz również

Tłum dzieci na widowni. Świetna zabawa na koncercie CeZika w Targach Kielce [ZDJĘCIA]

NOWE

Marcin Stępniewski, kandydat na prezydenta o Nowej Wizji Samorządu

NOWE

Polecamy

Sztuczna inteligencja w służbie kobietom

Bezpłatny pobyt w sanatorium? Dla nich uzdrowisko jest całkiem za darmo!

„Nie da się przed tym uciec”. Naukowcy zapowiadają szczepionkę absolutną