WOŚP 2020. Zobacz najciekawsze aukcje z Polski i Podlaskiego [galeria]
100 km "uskim" motocyklem nad Biebrzą i Narwią
Gratka dla miłośników Podlasia. Przejażdżka "ruskim" motocyklem z koszem po Dolinie Biebrzy i jej rozlewiskach oraz brzegi Narwi. Zwiedzisz ciekawe miejsca, podpatrzysz przyrodę. Proponowane miejsca to "Carska Droga" i przejazd nią, wieża widokowa i widok na biebrzańskie łąki, "Długa Luka". Giełczyn i stary drewniany kościół z 1777r w którym bywała Maria Skłodowska. Góra Strękowa - Polskie Termopile - miejsce walk w 1939 i obrona Wizny, ruiny schronu kpt. Władysława Raginisa i miejsce jego pochówku, stąd też rozpościera się piękny widok na rozlewiska Narwi. Sambory - stare średniowieczne grodzisko leżące przy ujściu Biebrzy do Narwi datowane na XI - XIII w. Możesz też samemu zaplanować swoją trasę i co chcesz zobaczyć na Podlasiu. TU LINK DO AUKCJI