W czym do opery, a w czym na bal? Te kreacje możesz zobaczyć i dotknąć [zdjęcia]

red.
Karnawałowy weekend z „Zemstą nietoperza” w Operze i Filharmonii Podlaskiej wypełniły: muzyka, taniec i...moda.

W czym do opery, a w czym na bal? – kreacje zaprezentowane we foyer opery przekonały publiczność, że karnawał to doskonały czas, by błyszczeć i zachwycać. Modna czerń i modne kolory, pióra, kamienie, czyli suknie w stylu gwiazd. Trendy tegorocznego karnawału dla każdej pani. O czym przekonywała podczas pokazu Elżbieta Wierzbicka, propagatorka mody w Białymstoku.

W takich kreacjach występowały m.in: solistka Anna Lasota czy piosenkarka Lidia Kopania. Z kolei jedna z sukni została zaprojektowana przez Tadashi Shoji. W jego kreacje ubiera się m.in. Michelle Obama.

A TU MOŻESZ ZOBACZYĆ: Bajkowy pokaz w operze. Wonderland Dominiki Czarneckiej [ZDJĘCIA]

Suknie karnawałowe zaprezentowały w sali kameralnej także modelki - panie biorące udział w konkursie Miss Podlasia. A o karnawałowych trendach w makijażu, karnawałowych fryzurach i karnawałowej bieliźnie opowiedziały Katarzyna Heller, Mariola Powichrowska i Iwona Misiewicz.

Suknie w najnowszych karnawałowych trendach pochodzą z sieci salonów Elżbiety Wierzbickiej (Cymbeline Paris, Mon Cheri Boutique, Celebrity Boutique i Bellissima Exclusive).
Można je oglądać w OiFP, ul. Odeska. Wystawa potrwa dwa tygodnie, ale, co ciekawe, ekspozycja będzie się zmieniać.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie