Trasy rowerowe. Rowerem po okolicach Białegostoku. Gdzie wybrać się na wycieczkę rowerem? [ZDJĘCIA, WIDEO]

red.
Białystok - kolonia Grabówka - Trakt Napoleoński - Królowy Most - Supraśl - Białystok

Trasa wiedzie przez Puszczę Knyszyńska traktem, którym podobno kroczyły francuskie wojska w drodze do Moskwy w 1812 r. Odwiedzimy tez Królowy Most, miejscowość u podnóża Wzgórz Świętojańskich, wspomniane w komedii J. Bromskiego „U Pana Boga za piecem”, „U Pana Boga w ogródku”, „U Pana Boga za miedzą”. Zajedziemy tez do Supraśla, miasta - uzdrowiska.
Białystok - kolonia Grabówka - Trakt Napoleoński - Królowy Most - Supraśl - Białystok Trasa wiedzie przez Puszczę Knyszyńska traktem, którym podobno kroczyły francuskie wojska w drodze do Moskwy w 1812 r. Odwiedzimy tez Królowy Most, miejscowość u podnóża Wzgórz Świętojańskich, wspomniane w komedii J. Bromskiego „U Pana Boga za piecem”, „U Pana Boga w ogródku”, „U Pana Boga za miedzą”. Zajedziemy tez do Supraśla, miasta - uzdrowiska.
W sezonie rowerowym pogodny dzień warto spędzić aktywnie. Oto kilka przykładowych tras rowerowych. Kliknijcie w zdjęcia i zobaczcie jakie trasy wybraliśmy. Zachęcamy również do wysyłania propozycji.

Infrastruktura rowerowa w Białymstoku staje się coraz lepsza, ale żeby zrobić dłuższą wycieczkę rowerową należy w tym celu wybrać się poza miasto. W okolicach Białegostoku nie brakuje różnorodnych szlaków. W galerii prezentujemy kilka wybranych tras, które mogą przejechać zarówno doświadczeni rowerzyści, jak i niedzielni wycieczkowicze.

Zachęcamy również Was do nadsyłania zdjęć z wypraw rowerowych po regionie. Jeżeli masz ciekawe zdjęcia, lub pomysł na trasę wycieczki rowerowej, wyślij je na [email protected]

ZOBACZ: Coraz więcej Polaków wsiada na rowery

x-news/TVN

TU ZOBACZ TEŻ:

Zobacz białostockie lasy w naszej galerii

Gdzie do lasu w Białymstoku? Białystok i tereny zielone - TO...

Wideo

Dodaj ogłoszenie