T-Mobile Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok [na żywo]

Polskaprese
26 listopada, o godzinie 13.30, na tej stronie przeprowadzimy na żywo relację z meczu ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok.

CBA będzie analizować nagrania dotyczące PZPN

93′
Zakończenie meczu
ŁKS i Jagiellonia nadal bez przełamania. Mimo dominacji łodzian niemal w całym spotkaniu, jedna dobra akcja gości zadecydowała o podziale punktów.
92′
Zmiana zawodnika
Jeszcze zmiana w ŁKS-ie. Tomasz Nowak za Smolińskiego.
90′
Zwykły wpis
Trzy minuty doliczone.
89′
Zwykły wpis
Ewidentnie kopnięty Kłus, arbiter nie dopatrzył się nawet faulu.
86′
Zwykły wpis
Coraz większy nacisk ŁKS-u. Czy utrzymają korzystny remis gracze Jagiellonii?
84′
Ważne zdarzenie
Zbyt lekkie zagranie Łabędzkiego do bramkarza, dobrze przeczytał tę akcję Pawłowski. Ostatecznie Velimirović szczęśliwie nabił Pawłowskiego i nie ma gola.
82′
Zwykły wpis
Gospodarze grają coraz bardziej chaotycznie, widać nerwowość w ich poczynaniach. Z kolei Jagiellonii broni się bardziej zdecydowanie.
79′
Marcin Burkhardt wchodzi za Cetkovicia.
78′
Żółta kartka
Kartka także dla Gigauriego.
77′
Kartka dla Kłusa za powstrzymanie kontry Jagiellonii.
77′
Zwykły wpis
Dośrodkowanie w pole karne Romańczuka i Cionek wyskoczył wyżej od Kłusa. Tylko rzut rożny.
76′
Zwykły wpis
Miękkie dośrodkowanie Kaczmarka z prawej nogi, ale nikt nie ruszył do głęboko zagrywanej piłki.
74′
Zwykły wpis
Bardzo aktywny Kaczmarek zagrywał do Kłusa i niewiele zabrakło do objęcia prowadzenia.