Szał! Tancerze z Białegostoku w programie "World of dance" Jennifer Lopez

red.
Białostockich tancerzy grupy tańca "Szał" już od 14 września będziecie mogli oglądać w jednym z najbardziej prestiżowych programów telewizyjnych na świecie "World of dance", którego producentem jest Jennifer Lopez. A w jury zasiada m.in. Rafał "Roofi" Kamiński (z białostockiej tanecznej formacji Fair Play Crew).

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.
Nowy taneczny show Telewizji Polsat zadebiutuje już 14 września. Światowy hit będzie można oglądać w każdy piątek, o godz. 20.05.

Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego.

**

Zobacz zwiastun nowego tanecznego show Polsatu!**Dzień otwarty w nowej siedzibie i spotkanie z tancerzami

Natomiast z tancerzami grupy „Szał” będziecie mogli się spotkać już 8 września podczas dnia otwartego Akademii Tańca Szał i to w nowej siedzibie!

Tego dnia będzie można obejrzeć szkołę, poznać instruktorów i skorzystać z darmowych lekcji tańca, które poprowadzą jedni z najlepszych choreografów w Polsce, wielokrotni mistrzowie Polski, Europy i świata.
Godz. 10.00-11.00 - hip hop dzieci, hip hop młodzież ,
Godz. 11.00-12.00 - dancechall dzieci, dancechall młodzież,
Godz. 12.00-13.00 - taniec współczesny grupa mieszana wiekowo, House grupa mieszana wiekowo,
Godz. 13.00 - pokaz breakdance, grupy Sfc,
Godz. 13.30 - nabór i przesłuchania do grup początkujących i zaawansowanych

Akademia Tańca Szał w nowym miejscu - przy ulicy Pięknej 2 w Białymstoku.
- Z myślą o naszych tancerzach stworzyliśmy jeszcze bardziej komfortową szkołę tańca, w samym centrum miasta . Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi uczniowie czuli się jak w domu, mając jednocześnie najlepsze warunki do poszerzania swoich tanecznych umiejętności - mówi Bernadetta „Bierka” Bakuńska, tancerka i choreografka, współtwórczyni studia tańca „Szał”.

Wideo

Dodaj ogłoszenie