Redakcja naszemiasto.pl Podlaskie - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Podlaskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają w Podlaskiem. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: bialystok@naszemiasto.pl, sokolka@naszemiasto.pl, lomza@naszemiasto.pl, suwalki@naszemiasto.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Podlaskie

Koordynator regionu - Jarosław Sołomacha

  • tel. 695 308 979
  • jaroslaw.solomacha@polskapress.pl

Białystok

  • ul. św. Mikołaja 1
  • Jakub Laskowski
  • tel. 695 119 773
  • jakub.laskowski@polskapress.pl

Sokółka

  • ul. Grodzieńska 6
  • Martyna Tochwin
  • tel. 505 496 941
  • martyna.tochwin@polskapress.pl

Suwałki

  • ul. Kościuszki 78a
  • Helena Wysocka
  • tel. 695 119 706
  • helena.wysocka@polskapress.pl

Łomża

  • ul. Aleja Legionów 27 lok.5
  • Joanna Bajkiewicz
  • tel. 695 119 852
  • joanna.bajkiewicz@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia


MARKETING i PATRONATY

  • Ewa Szmarowska-Supranowicz
  • tel. 695 308 986
  • ewa.szmarowska@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

  • Anna Smorowińska
  • tel. 695 308 992
  • anna.smorowinska@polskapress.pl

Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Będzie ustawa o hulajnogach: ograniczenia i mandaty

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie