Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży – Białystok.

Materiał informacyjny Polska Press Sp. z o.o.
Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne. W portfolio naszych dzienników znajduje się m.in. takie tytuły jak: Kurier Poranny, Gazeta Współczesna, a także serwis i prasa bezpłatna bialystok.naszemiasto.pl w całej Polsce.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy – Białystok

Twój zakres obowiązków

Zanim rozpoczniesz u nas pracę, zapewnimy Ci kompleksowy proces wdrożeniowy:

  • pakiet szkoleń rozwojowych, podczas których nauczymy Cię, jak diagnozować potrzeby klienta, jak rozmawiać językiem korzyści, jak prowadzić negocjacje,
  • pakiet szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane dla klienta biznesowego,
  • pełne wsparcie organizacyjne - w tym wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników.

Po okresie wdrożenia zaangażujesz się w:

  • aktywną sprzedaż produktów reklamowych Polska Press Grupy, w tym obsługę obecnych Klientów i pozyskiwanie nowych,
  • badanie potrzeb i doradzanie Klientom w zakresie promocji, reklamy i marketingu,
  • realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych,
  • budowanie strategii sprzedaży na wyznaczonym terenie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze aktywnej sprzedaży,
  • determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • wiara we własne umiejętności i otwartości na ludzi
  • chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji
  • aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży
  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań
  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02 – 672) przy ul. Domaniewskiej 45, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000002408 (dalej: „my” lub „Polska Press”). Nasze pozostałe dane kontaktowe to e-mail: [email protected]
Informujemy, że Państwa dokumenty aplikacyjne będą wykorzystane w procesie rekrutacji, do której zgłosili Państwo swój udział. Jeśli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie przez nas Państwa dodatkowych danych, o które zapytujemy w formularzu, wówczas będziemy mogli wykorzystać te informacje w procesie rekrutacji. Ponadto, jeżeli wyrażą Państwo dodatkową zgodę, będziemy wykorzystywać Państwa dane na potrzeby przyszłych rekrutacji.
W związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące przetwarzania Państwa danych, w tym wycofania zgody zostały zawarte w Nocie Informacyjnej dostępnej na http: http://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1.

Dodaj ogłoszenie