3 z 20
KIEROWNIK ROBÓT/ BRYGADZISTA   w Pionier Krystian Żukowski...
fot. Jaroslaw Jakubczak/ Polska Press

Najnowsze oferty pracy w Białymstoku. Zarobki od 4 tysięcy złotych brutto. Sprawdź, gdzie możesz aplikować [STAWKI]

KIEROWNIK ROBÓT/ BRYGADZISTA w Pionier Krystian Żukowski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 000 PLN
Wymagania: wykształcenie średnie branżowe, znajomość robót drogowo - brukarskich prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków: zarządzanie pracownikami
koordynowanie robót drogowo - brukarskich
praca na terenie Białegostoku i okolic

Forma aplikacji: bezpośrednio do pracodawcy
Zagórna 7a, 16-020 Czarna Białostocka, powiat: białostocki, woj: podlaskie

tel. 500 573 108

Zawody pożarnicze strażaków OSP i druhów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

Dobre wyniki padły w 15. Memoriale Zdzisława Furmanka w Kielcach [FOTO]

Chcesz mieć superpamięć? Nalej sobie „oleju do głowy”, a dokładnie... oliwy z oliwek

Opinie uczniów po maturze z angielskiego. „Aż przyjemnie”, „Easy”

Nowa funkcja WhatsApp ukryje to, czego nie chcesz