Polecamy

Lista ponad 100 znanych i rozpoznawalnych Podlasian: aktorzy, pisarze, sportowcy, politycy, celebryci [ZDJĘCIA]
[1/152]

Lista ponad 100 znanych i rozpoznawalnych Podlasian: aktorzy, pisarze, sportowcy, politycy, celebryci [ZDJĘCIA]

Na naszej liście znajdziecie nazwiska osób z pierwszych stron gazet, popularnych aktorów, cenionych pisarzy, podziwianych sportowców i celebrytów. Zna ich lub przynajmniej kojarzy cała Polska.

Zobacz też: Pani z reklamy Credit Agricole to Podlasianka. Zobacz, kim jest naprawdę

Wszyscy pochodzą właśnie stąd lub są bardzo związani z naszym regionem. Na liście znajdują się też nazwiska osób, których już z nami nie ma, ale na stale wpisały się w historię regionu i całej Polski. Zestawienie na charakter subiektywny. Kolejność przypadkowa.

100 znanych mieszkańców woj. podlaskiego. Suchar Codzienny skomentował nasze zestawienie. Musicie to zobaczyć:Wśród najbardziej znanych Podlasian i białostoczan znajdziecie nazwiska osób z pierwszych stron gazet, popularnych aktorów, cenionych pisarzy, podziwianych sportowców i celebrytów. Zna ich cała Polska. Wszyscy pochodzą właśnie stąd lub są bardzo związani z naszym regionem. Na liście znajdują się też nazwiska osób, których już z nami nie ma, ale na stale wpisały się w historię regionu i całej Polski. Zestawienie ma charakter subiektywny.

Najnowsze wiadomości

reklama