Międzynarodowy Turniej Karate WKF. Przemysław Adamowicz zajął pierwsze miejsce

redakcja
redakcja
Sukces naszych zawodników na międzynarodowych zawodach sportowych

27.11.2010r odbył się Międzynarodowy Turniej Karate WKF w Łodzi. W zawodach startowało 360 zawodników z ponad 20 klubów z Polski, w tym zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Danii i Anglii, w tak doborowym towarzystwie znaleźli się również zawodnicy Shoguna Białystok.
W finale kategorii 16-17 lat do 68 kg rywalizowali ze sobą zawodnicy Shoguna, I miejsce wywalczył Przemysław Adamowicz, Piotr Żendzian musiał zadowolić się srebrnym medalem. W kat. 14-15 lat +75kg Przemysław Prokopiuk zajął II miejsce.
W kat. 10-11 lat Łukasz Płoński w walce o III miejsce przegrał z zawodnikiem z Łodzi. Trenerem zawodników jest Sławomir Romańczuk.