mck
Jagiellonia - Wisła Płock 2:1 20.05.2018 Wygrana w Białymstoku, kibice wtargnęli na murawę Jarosław Sołomacha / Wojciech Wojtkielewicz
Jagiellonia wygrała na własnym boisku z Wisłą Płock 2:1. W doliczonym czasie gry kibice żółto-czerwonych wybiegli na murawę, tworząc zamieszanie.

Jagiellonia wygrała w Białymstoku mecz z Wisłą Płock. W doliczonym czasie gry na murawę wtargnęli kibice żółto-czerwonych. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 2:1. Mecz w Poznaniu pomiędzy Lechem i Legią niestety nie potoczył się po myśli białostoczan i zespół Ireneusza Mamrota cieszyć się będzie nie z mistrzostwa, a z wicemistrzostwa Polski.

Więcej informacji o meczu Jagiellonia - Wisła Płock niebawem.

Zadyma na meczu Lecha z Legią. Policja na boisku, piłkarze pogonili piłkarzy do szatni

Prawdopodobnie jeszcze dziś Komisja Ligi podejmie ostateczną decyzję co do rozstrzygnięcia spotkania Lecha Poznań z Legią Warszawa. Na około 10 minut przed końcem spotkania, przy wyniku 2:0 dla Legii sędzia Daniel Stefański przerwał mecz z powodu rzucenia rac w pole karne Legii. Część pseudokibiców Lecha przedarło się na murawę boiska. Interweniowała policja, a sędzia ostatecznie zakończył spotkanie. Piłkarze Legii w szatni otworzyli już szampany. Jednak oficjalnie nie mamy jeszcze mistrza Polski. Po wypełnieniu protokołu meczowego Komisja Ligi podejmie decyzję. Najprawdopodobniej będzie to walkower na korzyść Legii Warszawa.