Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1-4. Przełamania nie było, ale Probierz zostaje [ZDJĘCIA]

krk, adek
Mecz rozpoczął się dobrze dla jagiellończyków, skończył się jednak tragicznie.
Mecz rozpoczął się dobrze dla jagiellończyków, skończył się jednak tragicznie. A. Zgiet
To miał być mecz na przełamanie złej passy. Jagiellonia podejmowała na Stadionie Miejskim w Białymstoku Wisłę Kraków. Choć żółto-czerwoni objęli prowadzenie to cały mecz przegrali 1-4.

Już w 23 minucie Igors Tarasovs dał prowadzenie Jagiellonii. Lecz nim żółto-czerwoni zdążyli się nacieszyć zdobytą bramką, Krakowianie szybko wyszli z akcją po wznowieniu gry.

Po faulu w polu karnym na Łukaszu Burlidze Wisła wywalczyła jedenastkę, którą skrzętnie wykorzystał Paweł Brożek. W 25 minucie meczy było już 1:1.

Po przewie drugą bramkę dla Wisły zdobył w 63. minucie Maciej Jankowski. Po jedenastu minutach strzelił kolejną. W 94 .minucie Wilde-Donald Guerrier dobił jagiellończyków czwartą bramką, kończąc w ten sposób mecz wynikiem Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:4.

Po meczu Michał Probierz oddał się do dyspozycji zarządu SSA Jagiellonia.

Dziś jednak zarząd Jagiellonii wydał oświadczenie w którym zapewnia o pełnym poparciu dla trenera.
"Nie było i nie ma tematu zmiany na stanowisku szkoleniowca pierwszego zespołu naszego Klubu, a trener Michał Probierz cieszy się naszym pełnym zaufaniem". - czytamy w oświadczeniu.

Następny mecz Jagiellonia Białystok zagra 2 listopada z Podbeskidziem Bielsko-Biała na wyjeździe.