Jagiellonia Białystok - Ślask Wrocław 1:1. Pierwszy mecz o mistrza [ZDJĘCIA]

krk
Na trybunach panowała gorąca atmosfera. Kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Tomasz Sawczuk
Mecz Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław obejrzało ponad 10 tys. widzów. Na trybunach nie zabrakło pięknych kibicek.

Jagiellonia Białystok zremisowała swój pierwszy mecz w grupie mistrzowskiej. W piątek 8 maja na Stadionie Miejskim w Białymstoku, piłkarze Jagi gościli u siebie graczy Śląska Wrocław.

Po bezbarwnej pierwszej połowie, na drugą część gracze Jagiellonii wyszli odmienieni. Rzucili się do szaleńczych ataków, co zakończyło się zdobyciem bramki przez Przemysława Frankowskiego już kilkanaście sekund po wznowieniu gry.

Piłkarze z Białegostoku nie potrafili jednak dowieźć zwycięstwa do końca. Śląsk zdobył gola w 55. minucie. Mecz zakończył się remisem.

Po tym meczu Jagiellonia Białystok utrzymała dwu-punktową przewagę nad Śląskiem Wrocław i zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Mecz na trybunach obejrzało 11 416 widzów.