Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4:2. Tak kibicował Białystok [ZDJĘCIA]

DJ ,krk
Mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk zakończył się wynikiem 4:2. Ostatecznie zespół Jagiellonii zakończył rozgrywki Ekstraklasy na 3. miejscu.

Jagiellonia Białystok po utracie dwóch goli zmobilizowała się i w drugiej połowie zdobyła cztery bramki. Kibice nie zawiedli.

Gra w pierwszej połowie nie układała się po myśli Jagiellonii. W drugiej części spotkania piłkarze Michała Probierza przypomnieli jednak wszystkim, że są dobrą drużyną. Strzelili aż 4 bramki.

Ostatecznie zwycięstwo nad Lechią Gdańsk nie pozwoliło zająć 2. miejsca. Po mecz kibice Jagi byli jednak i tak w szampańskich nastrojach. Feta ze stadionu przeniosła się na plac Uniwersytecki.