Jagiellonia Białystok - Lech Poznań [relacja]

Polskapresse
Relacja na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań. Po meczu na tej stronie umieścimy fotorelację 2:0.

Pierwsza wygrana w lidze Jagiellonii pod wodzą Hajty [zdjęcia]

93′
Zakończenie meczu
Koniec spotkania. Jagiellonia zasłużenie wygrywa dzisiejsze spotkanie. Należy za ten mecz pochwalić szybkiego Makuszewskiego z którym duże problemy mieli obrońcy Lecha Poznań.

92′
Zwykły wpis
Druga połowa zostaje przedłużona o trzy minuty.
91′
Zmiana zawodnika
Z boiska schodzi Nika Dzalamidze a w jego miejsce Marko Cetković.

90′
Gol
Ależ akcja! Makuszewski po raz kolejny mija Djurdjevicia po czym podaje do Rasiaka, który umieszcza piłkę w siatce. Makuszewski jak do tej pory jest zawodnikiem meczu.

88′
Żółta kartka
Żółtą kartką zostaje ukarany Tomasz Bandrowski
86′
Zwykły wpis
Makuszewski po raz kolejny pokazuje swe sprinterskie umiejętności i mija Djurdievicia po czym podaje do Rasiaka, który traci piłkę. W późniejszej akcji uderzenie Łukasza Tymińskiego mija bramkę Buricia w bezpiecznej odległości.
83′
Zwykły wpis
Jagiellonia faulowała dwadzieści razy a Lech Poznań tylko dziesięć.Widać po tym że drużyna gospodarzy jest bardziej zdeterminowana.

80′
Zmiana w drużynie gospodarzy Z boiska schodzi strzelec gola Tomasz Frankowski a w jego miejsce Grzegorz Rasiak.
79′
Zwykły wpis
Wspaniała akcja zespołu Jagiellonii Białystok.Frankowski do Matuszewskiego a ten zagrywa w pole karne gdzie do piłki dochodzi Dzalamidze i uderza futbolówkę głową. Burić przenosi piłkę tuż nad poprzeczką. Wspaniałą robinsonadą popisał się bramkarz gości.

77′
Zwykły wpis
Ależ okazja. Świetną sytuację miał Bartosz Ślusarski, który marnuje wspaniałą okazję do zdobycia gola. Duży błąd w tej sytuacji popełniła cała formacja defensywna Jagiellonii. Lech Poznań jeżeli chce wywieźć z Białegostoku chociaz punkt musi takie sytuację wykorzystywać.

76′
Z boiska schodzi Semir Stilić a w jego miejscę Marcin Kikut.

74′
Zwykły wpis
Ależ wolej Tomasza Frankowskiego po dośrodkowaniu z prawej strony. Wspaniałą interwencją popisuje się Burić. Wspaniały strzał byłego reprezentanta Polski, który sprawił trochę kłopoty bramkarzowi Lecha Poznań.
72′
Żółta kartka dla Nika Dzalamidze. Jest to piąty kartonik zawodnika Jagiellonii w tym sezonie.

69′
Zwykły wpis
Kolejne długie zagranie do Makuszewskiego do piłki jednak pierwszy dobiega Burić. Pewne wyjście bramkarza Lecha Poznań ratuje gości przed utratą gola.
67′
Zwykły wpis
Rzut wolny dla Lecha Poznań.. Krótko rozegrany stały fragment gry i strzał Rafała Murawskiego mija bramkę Grzegorza Sandomierskiego w znacznej odległości.
65′
Zwykły wpis
Duży błąd Henriqueza, który popełnia błąd taktyczny. Jasmin Burić wyjściem za pole karne ratuje swój zespół przed utratą gola. Do piłki prawie doszedł Maciej Makuszewski.

63′
Z boiska schodzi Alexis Norambuena a w jego miejsce Rafał Grzyb
62′
Zwykły wpis
Wspaniały strzał Kamińskiego. Brawa za strzał. Sandomierski wykazał się świetną paradą. Był to pierwszy strzał celny na bramkę Jagiellonii.

60′
Zwykły wpis
Może podobać się w dzisiejszym spotkaniu drużyna Jagiellonii. Zawodnicy Tomasza Hajty walczą o każdy centymetr boiska. Piłkarze gospodarzy wywierają presję pressingiem na zawodników Mariusza Rumaka.
58′
Zwykły wpis
Rzut wolny dla gości. Strzał Vojo Ubiparipa spokojnie broni Grzegorz Sandomierski. Taki strzał z takiej odległości nie może zaskoczyć tej klasy bramkarza.

57′
Żółta kartka dla Tomasza Porębskiego.
55′
Zwykły wpis
Faul Ślusarskiego na Norambuenie. Ta sytuacja powinna zakończyć się żółtą kartką.
53′
Zwykły wpis
Jak na razie Lech nie zagraża bramce Jagiellonii. Podopieczni Tomasza Hajty mądrze się bronią i odzyskują piłkę. Wyróżniającymi zawodnikami w drużynie gospodarzy są Makuszewski i Bandrowski.

50′
Zwykły wpis
Lech ruszył z animuszem na bramkę gospodarzy. Jak na razie Kolejorz ma przewagę w posiadaniu piłki w tej połowie. Do tej pory piłkarze Mariusza Rumaka nie stworzyli sobie sytuacji do zdobycia gola w tej połowie.

Więcej na stronie: Ekstraklasa.net