Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok [live]

wikipedia.org
28 października 2011 roku, od godz. 18:00, przeprowadzimy na tej stronie relacje, na żywo, z meczu Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Górnik Zabrze wygrał z Jagiellonią Białystok 2:0 [zdjęcia]

20:02
Komentarz
Piłkarze Górnika absolutnie zasłużyli na zwycięstwo, byli lepsi pod każdym względem. Andrius Skerla - bohater poprzedniego meczu z Górnikiem w Zabrzu dzisiejszego wieczoru "dobił" swoją drużynę.
90′
Zakończenie meczu
Paweł Pskit gwiżdże po raz ostatni - trzy punkty zostają w Zabrzu!
90′
Zmiana zawodnika
Olkowski zastępuje bohatera spotkania - Prejuce'a Nakoulmę.
90′
90′
90′
Żółta kartka
Żółta kartka dla Zahorskiego.
87′
Gol
KURIOZALNA BRAMKA DLA GÓRNIKA! Skerla przelobował swojego bramkarza, który w ostatniej chwili starał się wybić piłkę z bramki, ale trafił w Gołębiewskiego!
86′
Zwykły wpis
Zahorski po raz kolejny uderza niecelnie głową z metra.
85′
Kukol za Kupisza.
81′
Gol
PREJUCE NAKOULMA OTWIERA WYNIK SPOTKANIA UDERZENIEM SZCZUPAKIEM Z KILKU METRÓW!
66′
Mariusz Magiera otrzymał żółtą kartkę.
78′
Zwykły wpis
Przewaga Górnika w posiadaniu piłki zmalała do 58%.
77′
Gołębiewski wszedł za Kwieka.
76′
Zwykły wpis
Dośrodkowanie Magiery i ponownie do strzału dochodzi Zahorski, ale "szczupak" w jego wykonaniu nie trafił obok bramki.
74′
Gwizdek
Tym razem Zahorskiemu udało się doskoczyć do podania Mariusza Magiery, ale napastnik zabrzan faulował rywala.
74′
Zwykły wpis
Po dośrodkowaniu Bembena do strzału mógł dojść Zahorski, ale uprzedził go jeden z obrońców.
73′
Komentarz
W strzałach ogromna przewaga gospodarzy: 16-6.
72′
Zwykły wpis
Do centry z rzutu rożnego Mariusza Magiery doszedł Michał Pazdan, ale jego strzał głową był niecelny.
72′
Zwykły wpis
Tomasz Zahorski wywalczył rzut rożny.
68′
Ważne zdarzenie
Po rzucie wolnym Michał Pazdan "urwał" się obrońcom i upadając oddał strzał z 7 metrów, ale w bramkarza gości.
68′
Czesław Michniewicz decyduje się na drugą zmianę. Makuszewski zastępuje Cetkovića.
67′
Zwykły wpis
Dośrodkowanie Cetkovića zostaje zablokowane przez ofiarnie interweniującego Michaela Bembena.
67′
Faul Adama Marciniaka za co zawodnik Górnika otrzymuje żółtą kartkę.
66′
Zwykły wpis
W posiadaniu piłki wciąż utrzymuje się przewaga zabrzan 60% - 40%.
64′
Zwykły wpis
Płaski strzał Kwieka z rzutu wolnego z 28 metrów, za lekko i w środek bramki czym nie miał szans zaskoczyć Tomasza Ptaka.
63′
Niewidoczny w drugiej połowie Arkadiusz Milik dokończy mecz na ławce, zastępuje go Tomasz Zahorski.
62′
Zwykły wpis
Kolejny raz Marciniak przesadza z dryblingiem, tym razem tuż przy linii końcowej.
59′
Komentarz
Dzięki żółtej kartce Marciniak w następnym spotkaniu "odpocznie" sobie...
59′
Faul taktyczny w wykonaniu Adama Marciniak, czym skutecznie przerwał kontratak gości i jednocześnie otrzymał pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.
58′
Zwykły wpis
Nakoulma przewraca się, ale Paweł Pskit nie reaguje.
57′
Zwykły wpis
Przybylski przesadził z dryblingiem w polu karnym, po minięciu dwóch z trzecim już sobie nie poradził.
57′
Seratlić wchodzi za Pawłowskiego.
55′
Prejuce Nakoulma wspaniale wyłożył piłkę na strzał Milikowi, ale napastnik Górnika nie zdołał uderzyć. Udało się to Kwiekowi, ale z kolei jego strzał został zablokowany, po wszystkim dobijał Adam Danch i trafił w poprzeczkę z 6 metrów! Była to zdecydowanie najgroźniejsza sytuacja gospodarzy w tym meczu.
53′
Zwykły wpis
Nakoulma uderza z 20 metrów po zgraniu Milika, ale najlepszy strzelec Górnika po raz kolejny strzelał niecelnie.
52′
Zwykły wpis
Strzelał Cetković z dystansu, ale źle się złożył i uderzenie było niecelne.
51′
Zwykły wpis
Błąd Michała Pazdana na 25. metrze od bramki naprawia Adam Danch wybijając piłkę z pod nóg zawodnika Jagiellonii.
49′
Gwizdek
Ładna akcja Jagiellonii, ale Cetković był na spalonym.
47′
Piłka po strzale Mariusza Magiery ze skrzydła o mało nie wpadła w samo "okienko" ale po raz kolejny czujnością wykazał się Ptak!
46′
Rozpoczęcie II połowy
Zaczynamy drugą połowę!
18:59
Komentarz
Do przerwy 0:0, ale przewagę mieli jednak gospodarze z Zabrza, którzy oddali więcej strzałów i częściej utrzymywali się przy piłce. Niewidoczny póki co Tomasz Frankowski.